Více
  4.9 C
  Czech
  Sobota, 26 listopadu, 2022

  Jak daleko je vydání GTA 6?

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Minulý týden se společnost Rockstar Games vypořádala s jedním z největších úniků v historii videoher. Zjevná skupina hackerů se dostala ke zdrojovému kódu hry GTA 6, což jim umožnilo přístup k ranému vývojovému sestavení hry. Díky tomuto sestavení uniklo zejména jednomu hackerovi na internet množství herních záběrů pro GTA 6.

  Společnost Rockstar vyšla vstříc a potvrdila legitimitu těchto úniků, ale slíbila, že najde odpovědné osoby a zajistí, aby další úniky nenásledovaly. Zdá se, že se vývojářům podařilo najít alespoň jednoho hackera zodpovědného za masivní únik, protože britské úřady nedávno zatkly teenagera podezřelého z účasti na únicích.

  Díky všem těmto novým informacím o hře GTA 6 se mnozí fanoušci začali ptát, zda datum vydání chystaného titulu není blíže, než někteří předpokládali. Vždy se mělo za to, že do vydání GTA 6 zbývají ještě roky, ale gameplay, který unikl, vypadal, že je v procesu vývoje poměrně daleko. Problémem ale je, že hra velikosti GTA 6 může vypadat, že je ve vývoji daleko, ale díky její masivní velikosti tomu tak být vůbec nemusí.

  Bohužel pro fanoušky Grand Theft Auto však jeden ze zasvěcených pracovníků v oboru přišel s tvrzením, že hra je stále ještě roky vzdálená. To je pro někoho možná smutná zpráva, ale na druhou stranu si musíme uvědomit, že tahle informace pro hráče znamená kvalitní a doladěnou hru – takovou, o kterou nejspíše všichni z nás stojí.

  Datum vydání GTA 6 je stále v nedohlednu

  Dotyčným zasvěcencem je uživatel účtu na Twitteru jménem Adrien Perea. Tento zasvěcenec přesně předpověděl, že jak Hogwarts Legacy, tak Forspoken budou odloženy ještě předtím, než se objeví nějaké oficiální oznámení. Ačkoli má tedy tento insider solidní výsledky, hráči by přesto měli brát tyto informace s rezervou.

  S ohledem na to se insider na Twitteru vyjádřil, že datum vydání GTA 6 je stále plánováno na rok 2025.

  To bylo vždy očekáváním insiderů, protože Rockstar Games ještě ani plně neoznámilo GTA 6. Někteří fanoušci však chovali naději, že od úniku gameplaye možná vývojáři urychlí časový harmonogram jeho vývoje. Zdá se, že tomu tak není, protože vývojáři si s GTA 6, které je prý nejambicióznějším titulem, jaký kdy Rockstar vytvořil, dají ještě na čas.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS