Více
  -1.2 C
  Czech
  Středa, 30 listopadu, 2022

  Immortals oznamují návrat do VALORANTU s čistě ženským týmem

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Immortals v úterý oznámili svůj návrat do VALORANTu a podepsali smlouvu s týmem žen z oblasti Velkých jezer ve Spojených státech. Díky tomu se organizace brzy vrátí do profesionálního hraní VALORANTu poprvé od listopadu 2021.

  “Immortals našli úspěch v rámci ekosystému esportu Riot s našimi profesionálními týmy v League of Legends a Wild Rift. Když jsme se zabývali možnostmi expanze ve Valorantu, byla pro nás jasná příležitost, jak podpořit naše cíle pro naši značku, společnost a hraní v regionu Velkých jezer tím, že zaměstnáme trenéry a hráče z GLR, budeme pořádat různé akce a zážitky ve Valorantu a celkově pomáhat rozvoji hry, a to jak na profesionální úrovni, tak prostřednictvím amatérských a grassroots iniciativ,” uvedl v tiskové zprávě generální ředitel Immortals Jordan Sherman.

  Immortals je americká esportová organizace podporovaná rizikovým kapitálem, známá především díky svému týmu League of Legends. Do vlastnické skupiny patří mimo jiné spolumajitel týmu Memphis Grizzlies z Národní basketbalové asociace a hudební skupiny Linkin Park (prostřednictvím své společnosti Machine Shop Ventures).

  Immortals nyní na nadcházejících akcích VALORANT nasadí následující sestavu:

  • Sarah “Sarah” Simpson – initiator
  • Jennifer “Jen” Khamdaraphone – flex
  • Kaylen “Kay” Ruddel – in-game leader
  • Julia “Julia” Dias – duelist
  • Lydia “Tupperware” Wilsonová – controller
  • Keenan Akit – generální manažer a hlavní trenér

  Více o nové VALORANT soupisce Immortals

  Immortals od září 2021 postupně ztratili nebo propustili všechny své hráče VALORANTu. Tým se formálně rozpadl v lednu, kdy FaZe Clan získal Andrewa “ShoT_UP” Orlowskiho. Krátce poté organizaci opustil bývalý generální manažer a hlavní trenér Michael “Packing10” Szklanny.

  Poté Immortals zahájili iniciativu hledání mezi soupiskami s cílem najít další sadu VALORANTNÍCH hráčů. Výsledkem této iniciativy se nakonec zrodil jejich současný profesionální tým složený výhradně z žen.

  U příležitosti zahájení činnosti nového týmu Valorant navštívili hráči a zaměstnanci Immortals Chicago, kde 31. března absolvovali bootcamp, focení pro média a trénink na svůj první turnaj. Kromě toho bude tým Immortals sponzorovat 15. dubna ženskou akci Valorant pořádanou University of Michigan Esports Club.

  Tým zahájí své působení na turnaji Verizon VCT Game Changers Stage 1 Open Qualifier 31. března. Diváci mohou sledovat cestu týmu na sociálních sítích společnosti Immortals.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS