Více
  -0.1 C
  Czech
  Středa, 30 listopadu, 2022

  HisWattson se stal nejlepším hráčem Apex Legends

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Šampionát Apex Legends Global Series v neděli korunoval nového mistra světa a zároveň jmenoval nového MVP turnaje. Nejcennějším hráčem turnaje se stal herní lídr Furia Jacob “HisWattson” McMillin, což není žádné překvapení.

  Furia vstupovala do Raleigh LAN jako tak trochu divoká karta. Tým ovládl severoamerickou kvalifikaci Last Chance Qualifier poté, co na poslední chvíli vyměnil IGL a přivedl HisWattsona za bývalého lídra Willa “TeQ” Starcka. Tým používal netradiční složení týmů, využíval legendy jako Seer, Mad Maggie a Fuse, když to dělalo jen velmi málo jiných týmů, a jejich extrémně agresivní styl jako by byl v rozporu s konzervativní metou, která v profesionálním Apexu vládla téměř po celou dobu jeho existence.

  Pak se Furia dostala do Raleighu a pokračovala v prořezávání hvězdami nabitých lobby Apex Legends jako mačeta kádí s měkkým máslem.

  HisWattson nejlepším hráčem hry

  Ocenění je zaslouženým momentem ospravedlnění pro HisWattsona, který nikdy předtím na LANu nehrál a čelil spoustě kritiky za Furiin agresivní herní styl.

  Těžko však říct, že nebyl účinný. Furia dominovala téměř každé lobby, ve které hrála, skončila na druhém místě ve winners bracketu, který mnozí profesionálové označili za nejtěžší lobby v historii Apexu, a poté na tento výkon navázala tím, že Furia získala nejvíce bodů ve finále ALGS. Vedle toho, že HisWattson uměl střílet, jeho vlastní mechanické dovednosti překonalo jen velmi málo hráčů. Jedním z těchto hráčů se nakonec stal jeden z jeho spoluhráčů, protože Scott “Pandxrz” Maynard si odnesl cenu Apex Predator za nejvíce eliminací ve finálové hale.

  Možná to byla právě neutuchající agresivita, která se nakonec ukázala jako zkáza týmu Furia, protože první tým, který dosáhl 50 bodů ve formátu match point, nedokázal zajistit vítězství a ukončit tak šampionát. Furia se však nikdy nehodlala nechat dotáhnout na druhé místo a tým sestoupil stylem, jakým chtěl hrát. To nemůže říct mnoho týmů, které by to dokázaly tak úspěšně.

  Díky výkonu, který by mohl potenciálně redefinovat herní metu a zajistit svému týmu odměnu 300 000 dolarů, označuje výkon MVP HisWattsona za jednoho z nejlepších hráčů ve hře, ne-li nejlepšího.

  Tohle všechno si samozřejmě myslelo už mnoho fanoušků Fury. Teď už je to ale oficiální a nikdo jim to nemůže rozmluvit.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS