Více
  -0.7 C
  Czech
  Středa, 30 listopadu, 2022

  Generální ředitel Virtus Pro opouští organizaci, mluví se o rozpadu celého Dota 2 týmu

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Po více než dvou letech se cesty společnosti Virtus.pro a jejího generálního ředitele Sergeje Glamazdy rozešly a mateřská společnost ESforce Holdings oznámila, že po reorganizaci, která zruší pozici odcházejícího generálního ředitele, se bude spoléhat na tým špičkových manažerů.

  Tento krok nejen potvrzuje, že ESforce přebírá významnější roli v řízení VP, ale také dodává důvěryhodnost zvěstem, že soupiska Dota 2 a další oblasti organizace se potenciálně dočkají velkých změn po nedávném incidentu s jedním z hráčů, který vyústil v diskvalifikaci týmu ze soutěže.

  “Jsem vděčný společnosti Virtus.pro za tuto úžasnou cestu, kterou jsme společně sdíleli v průběhu posledních dvou a půl let. Vzpomínám na každý turnaj, na každou výhru i prohru. Na vítězství jsem byl hrdý, zatímco porážky, za které jsem vždy nesl odpovědnost, mě poučily. Děkuji skvělým hráčům, kteří do klubu přinášejí svůj talent a každý den ho posilují. Děkuji fanouškům, kteří mě inspirovali svými emocemi, komentáři a memy. Jsem rád, že jsem vás všechny poznal! Jako skromný divák budu Medvědům fandit i nadále,” řekl Glazmada.   

  Podle generálního ředitele společnosti ESforce Nikolaje Petrosjana vedla řada nových výzev a společných diskusí k rozhodnutí reorganizovat VP a systematizovat pracovní postupy organizace. To zahrnuje i zapojení týmu špičkových manažerů ze společnosti ESforce do řízení větších operací VP, protože vidí širší souvislosti.

  Vrcholoví manažeři ze společnosti VP však budou pověřeni vedením jednotlivých herních divizí, protože mají více zkušeností a znalostí s každodenním provozem příslušných her.

  Změny ve hře

  Tento krok by mohl poukazovat na větší změny, které přicházejí zevnitř VP v důsledku diskvalifikace soupisky Dota 2 z regionálního play-off Dota Pro Circuit pro jarní turnaj ve východní Evropě. Společnost Valve a pořadatel turnaje Beyond the Summit udělili tento trest poté, co Ivan “Pure” Moskalenko během zápasu nakreslil na herní mini-mapu symbol “Z”, který je aktivně používán ruskou vládou jako militaristický symbol a v propagandistických kampaních ve prospěch probíhající invaze na Ukrajinu.

  Společnost VP následující den vypověděla smlouvu s Purem, ačkoli se za jeho činy aktivně neomluvila. A jen o několik dní později byl po neuspokojivých výsledcích týmu během jeho působení propuštěn i trenér Anatolij “boolk” Ivanov.

  Současné zvěsti také naznačují, že se v EEU chystá velký otřes soupisek, přičemž současný trenér Mind Games Arsenii “ArsZeeqq” Usov poznamenal, že VP možná nakonec úplně rozpustí svůj současný tým, ačkoli to bude pravděpodobně záviset na rozhodnutích učiněných kolem kapitána Danila “gpk” Skutina a Dmitrije “DM” Dorokhina, dvou zbývajících hráčů z jeho mezinárodní desítky

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS