Více
  3 C
  Czech
  Neděle, 27 listopadu, 2022

  Generální manažer TSM Parth Naidu oznamuje po sedmi letech odchod z organizace

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Generální manažer TSM pro provoz League of Legends Parth Naidu oznámil, že pondělí bude jeho posledním dnem v organizaci po více než sedmi letech práce.

  Od roku 2014, kdy Parth nastoupil do týmu jako analytik, zastával v orgánech různé funkce, včetně role hlavního trenéra. Během různých období, kdy Parth tým trénoval v letech 2016, 2017 a 2020, dovedl TSM ke čtyřem titulům v League of Legends Championship Series a jednomu vítězství v Rift Rivals v roce 2017.

  “Bylo mi absolutní ctí pracovat po boku tolika talentovaných a tvrdě pracujících lidí a přispět svým dílem k růstu TSM za posledních sedm let. Děkuji za neuvěřitelné vzpomínky a přátelství, kterých si budu navždy vážit.”

  Když TSM v roce 2017 odcházeli z mistrovství světa, bylo to za nelehkých podmínek. Do turnaje vstupovali jako největší favorité na to, aby ze skupinové fáze odešli bez úhony. Očekávalo se, že si snadno zajistí místo ve čtvrtfinále turnaje poté, co jim byla odepřena šance ve fázi světového bracketu při třech z jejich posledních čtyř účastí na mistrovství světa.

  Jako generální manažer programu TSM v League of Legends kladl Parth důraz na skauting hráčů a rozvoj talentů. Parth byl jednou z hnacích sil úspěchu iniciativ TSM zaměřených na rozvoj talentů, včetně programů TSM Academy a TSM Junior a také TSM Scouting Combine. Dne 6. ledna Parth zveřejnil 52stránkový článek, ve kterém podrobně popsal své myšlenky a poznatky o rozvoji hráčů.

  Parth je druhým dlouholetým zaměstnancem TSM, který během posledních několika měsíců oznámil svůj odchod. Dne 20. listopadu oznámila bývalá prezidentka TSM pro esport Leena Xu na Twitchi, že odchází ze své pozice a nastupuje do OfflineTV. Dne 24. ledna oznámil bývalý umělecký ředitel TSM a tvůrce hry TSM: Legends Max Olivo, že po sedmiletém působení v organizaci odchází a přijme novou roli také v OfflineTV.

  TSM v posledních měsících přišla nejen o zkušené zaměstnance. Dne 24. listopadu oznámil bývalý hvězdný midlaner TSM Søren “Bjergsen” Bjerg, že po osmi letech hraní pod hlavičkou TSM podepsal smlouvu s Team Liquid. 27. prosince oznámil populární streamer a tvůrce obsahu na Twitchi Ali “Myth” Kabbani, že po třech letech spolupráce s TSM nepodepsal novou smlouvu.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS