Více
  3 C
  Czech
  Neděle, 27 listopadu, 2022

  Fnatic získal nouzově sedmého hráče pro play-in fázi Worlds 2022

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Jen pár dní před začátkem mistrovství světa League of Legends 2022 se zástupci mistrovství Evropy v League of Legends, Fnatic, oficiálně vyhnuli tomu nejhoršímu scénáři. Vzhledem k tomu, že oba členové jejich bot lane onemocněli COVID-19 a nemohou odcestovat, Riot Games povolili Fnatic pro Worlds 2022 nouzového sekundárního náhradního hráče.

  Rúben “Rhuckz” Barbosa, supportní hráč ERL týmu organizace Fnatic TQ, bezpečně dorazil do Mexika a na Worlds 2022 bude hrát za Fnatic v případě, že jejich základní supportní hráč Zdravets “Hylissang” Iliev Galabov nebude moci dorazit včas. Jejich další náhradní hráč Louis “BEAN” Schmitz je již s týmem v Mexico City.

  Těžká situace

  Rhuckz dorazil v pořádku do Mexika a nahradí Hylissanga, pokud nebude moci odcestovat. Během následujících 48 hodin poskytneme další aktualizace týkající se Upseta a Hylissanga. Děkujeme vám za podporu a přání všeho dobrého pro hráče,” uvedla organizace Fnatic na Twitteru.

  Hylissang a Elias “Upset” Lipp nemohli odcestovat s týmem, který se na cestu do Mexico City vydal začátkem minulého týdne kvůli pozitivnímu statusu COVID-19. Protože nevěděli, kdy jejich dva startovní hráči dorazí, byl jejich život na turnaji v nejistotě ještě před jeho začátkem. Každý tým musí mít jednoho náhradníka, ale ne více pro případ, že by jeden hráč nemohl hrát, nebo ze strategických důvodů. Fnatic se však zjevně dostali do situace, kdy by jim jeden náhradník nestačil, což Riotu umožnilo udělit jim mimořádnou výjimku. V době vydání tohoto článku Upset a Hylissang neměli povolení k cestě.

  Co se týče Rhuckze, ten hraje soutěžní ligu od roku 2014 s přestávkami v různých týmech ERL a dokonce s krátkým pobytem v brazilském týmu RED Canids. V roce 2022 neměl Rhuckz nejlepší rok, když byl podle Oracle’s Elixir v dolní polovině hráčů podpory ve statistikách. Fnatic TQ měl solidní jarní split, dokonce se kvalifikoval na EU Masters, ale v letním splitu SuperLigy 2022 skončil tým na 8. místě a nepostoupil ani do play-off. Pozitivem je, že Rhuckz a BEAN byli pro Fnatic TQ duem na bot lane, takže je tu alespoň synergie, pokud Upset i Hylissang nestihnou začátek play-in, a BEAN má alespoň zkušenosti z Worlds, kde loni zastupoval Upseta.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS