Více
  4.3 C
  Czech
  Sobota, 26 listopadu, 2022

  Fnatic údajně zapíše Gabbiho s kpiim na svou Dota 2 soupisku

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Podle zdroje, který hovořil s ONE Esports, se Fnatic chystá podepsat smlouvy s Damienem “kpii” Sau-jingem a Kimem “Gabbi” Santosem, aby doplnil svou soupisku pro Dota 2 na sezónu DPC 2023.

  Tito dva volní hráči z jihovýchodní Asie by nakonec mohli nahradit Marca “Ravena” Fausta a Anucha “Jabz” Jirawonga, bývalého nosiče a offlanera týmu, kteří byli nedávno propuštěni po The International 2022.

  Gabbi a kpii by se mohli znovu setkat se svým bývalým spoluhráčem z týmu TNC Predator Armel “Armel” Tabiosem spolu s filipínskými výtečníky Djardel “DJ” Mampusti a Jaunuel “Jaunuel” Arcilla.

  Gabbi a kpii by mohli být nejnovějšími členy Fnaticu

  Poté, co Fnatic skončili na TI11 na 13.-16. místě, dělají nyní ve své soupisce pro Dota 2 určité změny. 4. listopadu se rozloučí s Jabzem a Lee “SunBhie” Jeong-jae. O týden později se rozloučili se svým nosným hráčem Ravenem.

  Gabbi pravděpodobně plřevezme v týmu pozici carry, zatímco kpii by mohl i nadále hrát na pozici offlane, jak to dělal předtím, než byl propuštěn společností Talon Esports. Mohl by však také tým trénovat, když už dříve na Twitteru napsal, že je tomu otevřený, i když je to běh na dlouhou trať.

  Oba nováčci by se k Fnatic připojili v klíčovém okamžiku své kariéry. Během svého působení pod hlavičkou TNC Predator vyhráli dva turnaje a v roce 2019 zvedli nad hlavu trofeje ESL One Hamburg 2019 a MDL Chengdu Major.

  Od svého působení v TNC Predator se však oba snažili dosáhnout podobného úspěchu. Místo toho strávili Gabbi a kpii většinu posledních dvou let poskakováním po různých týmech Dota 2 v jihovýchodní Asii.

  Soupiska Dota 2 týmu Fnatic

  • Kim “Gabbi” Santos
  • Armel “Armel” Tabios
  • Damien “kpii” Sau-jing
  • Djardel “DJ” Mampusti
  • Jaunuel “Jaunuel” Arcilla

  Fnatic by se mohl pokusit znovu dosáhnout stejného úspěchu, jakého se obě hvězdy SEA dočkaly s TNC Predator v době jejich největší slávy. Pokud však dvojice doufá, že si udrží náskok před konkurencí, bude muset táhnout za jeden provaz a dosahovat lepších výsledků ve srovnání se svými výkony na DPC 2022. Soupiska je ale plná opravdu talentovaných hráčů z regionu, kteří mají schopnosti, se kterými by mohli mířit na nejvyšší příčky.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS

  Napište svůj komentář

  Zadejte svůj komentář!
  Zde prosím zadejte své jméno