Více
  24.3 C
  Czech
  Pátek, 1 července, 2022

  FaZe oficiálně odhaluje svou novou VALORANT soupisku

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  FaZe Clan oficiálně představil svou VALORANT soupisku pro sezónu 2022. Soutěžní premiéru si tato sestava odbude dnes v otevřené kvalifikaci VCT North America Stage One Challengers Open Qualifier.

  FaZe Clan odhalil svou soupisku VALORANT 2022, na kterou přibyli Quan “dicey” Tran, Xavier “flyuh” Carlson, Christopher “LarryBanks” Doyi a Andrew “ShoT_UP” Orlowski. Ti se připojují k Andreji “babybay” Francistymu, který v organizaci zůstává.

  Navzdory některým počátečním úspěchům v podobě vítězství v turnaji VALORANT Champions Tour 2021 Stage 1 Challengers 3 a několika druhých míst posetých v průběhu roku 2021 se FaZe Clan nedokázal vyčlenit jako hlavní soupeř blíže k Champions. Nepodařilo se jim kvalifikovat přes Last Chance Qualifier a následně v listopadu zahájili přestavbu soupisky.

  Díky různým zkouškám, které probíhaly v průběhu měsíců, se nyní potvrdilo mnoho z údajných přírůstků. Noví členové klanu FaZe se v komunitě setkali s nadšením.

  FaZe Clan provádí velké změny v touze po slávě ve VALORANTU

  Navzdory nadšení se odhalení soupisky klanu FaZe VALORANT setkalo i s určitým zmatkem. V oznamovacím traileru byly odhaleny zamýšlené role hráčů, v nichž se Dicey objevil jako flex na Reynu, zatímco ShoT_UP vypadá, že bude týmu dodávat dýmovnice. Druhý jmenovaný dokonce na redditu vtipkoval o tom, že je známý svou pověstí Reyna.

  Bez ohledu na svou novou roli má však ShoT_UP z nové sestavy FaZe Clan VALORANT dobrý pocit. Bývalý hráč Counter-Strike: Global Offensive o svém týmu napsal na Twitteru ještě před oznámením.

  LarryBanks mezitím v listopadu 2021 dovršil 16 letech věku a je nyní způsobilý pro účast v soutěži VCT, jeho výkony v menších turnajích v průběhu roku 2021 zapůsobily na FaZe Clan a babybay natolik, že dostal šanci mezi velikány. Flyuh podobně pochází z menšího týmu bez zkušeností s VCT, ale je považován za velmi talentovaného herního lídra.

  Novou sestavu FaZe Clan VALORANT uvidíme poprvé v akci 28. ledna v severoamerické kvalifikaci VCT 2022 Stage 1. Konkurence v kvalifikaci na první dubnovou akci Masters je vysoká, protože Severní Amerika dostala pouze dva sloty. O oba tyto sloty se během hlavní soutěže Stage 1 poperou finalisté turnaje.

  FaZe také údajně podepisuje akademickou soupisku, což znamená, že by se fanoušci FaZe mohli brzy dočkat dalších významných hráčů.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ