Více
  8.2 C
  Czech
  Pátek, 7 října, 2022

  F1KU a NEOFRAG se přidávají k OG

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Společnost OG přidala Adama “NEOFRAG” Zouhara a Macieje “F1KU” Miklase do týmu Counter-Strike: Global Offensive, oznámila organizace v pátek. O chystaných přírůstcích však jako první informovalo Dexerto již ve čtvrtek.

  Dvojice se připojí jako náhrada za Nikolaje “niko” Kristensena a Valdemara “valde” Vangså, kteří byli během posledního měsíce umístěni na lavičku, protože si hledají nové příležitosti.

  Z obou nových hráčů dosáhl vyšších met NEOFRAG během svého ročního působení v českém týmu SINNERS Esports. Tým neustále prorážel nad svou úroveň, přičemž NEOFRAG často vedl, co se týče palebné síly. Pro jednadvacetiletého českého riflera se jedná o debut na nejvyšší úrovni.

  F1KU je spíše neznámou veličinou. Osmnáctiletý polský rifler si v posledních letech udělal jméno v AGO. Záměrem je podle prohlášení OG pokračovat v rozvoji F1KU jako hráče. Polskou národnost sdílí také s AWPerem a nejdéle působícím hráčem OG Mateuszem “mantuu” Wilczewskim.

  Vyjádření k nové soupisce

  “Jsou mladí, motivovaní a hladoví po tom, aby se ukázali na největší scéně, a herně jejich profily velmi jasně odpovídaly tomu, co jsme hledali od chvíle, kdy jsme začali proces přebudování soupisky. Díky svému syrovému talentu a konzistenci již během minulého roku v SINNERS a AGO ukázali, že mají schopnosti, které pomohou posunout náš tým k novým výšinám,” uvedl v oznámení Casper “ruggah” Due, trenér OG.

  OG se stali organizací, která je postavena na tom, že dokáže udělat víc s menším úsilím. Ačkoli rozsah jejich CS:GO týmu byl omezený, stále se drží kolem spodní hranice nejvyšší úrovně. I přesto budou očekávání od této nové sestavy OG mírnější. Teoreticky by však jejich směs veteránů jako Nemanja “nexa” Isaković a mantuu vedle mladých pušek Shahara “flameZ” Shushana, F1KU a NEOFRAG mohla být vítězným receptem.

  Tato obměna soupisky OG následuje po neuspokojivých výsledcích, ke kterým došlo v posledních týdnech. Tým se nedokázal kvalifikovat na PGL Antwerp CS:GO Major a předtím se umístil na 13.-16. místě na IEM Katowice 2022.

  Na začátku roku však OG postoupilo do jarního finále BLAST Premier 2022. Akce začíná 15. června a koná se v Lisabonu, kde tým v současné době soudě podle prohlášení probíhá bootcamp.

  Nová soupiska OG je následující:

  • Nemanja “nexa” Isaković
  • Mateusz “mantuu” Wilczewski
  • Shahar “flameZ” Shushan
  • Maciej “F1KU” Miklas
  • Adam “NEOFRAG” Zouhar

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS