Více
  3 C
  Czech
  Neděle, 27 listopadu, 2022

  EternaLEnVy hodnotí Sneykingovu výhru na Internationalu

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Ne vždy potřebujete hvězdného hráče, abyste si domů přivezli Aegis of Champions. I když fanoušci v průběhu let již několikrát viděli novou krev, která se stala mistry světa, někdy zvítězí odhodlání a tvrdá práce.

  Profesionální scéna hry Dota 2 v průběhu své kariéry několikrát odmítla 27letého Sneykinga. EternaLEnVy na toto téma upozornil na nedávném streamu a vyjádřil svůj obdiv k odhodlání šampiona TI.

  “Je to jeden z nejinspirativnějších lidí, které jsem kdy potkal. Jako ten chlap, kterého několikrát vyhodí z jednoho týmu a on se do něj znovu vrátí bez jakéhokoli ega. Dokonce ho vyhodili i z PotM Bottom, skoro z každého týmu, ve kterém byl, pořád a pořád tvrdě pracoval,” řekl EternaLEnVy.

  Nečekaný vítěz

  Rychlý pohled na Sneykingovu stránku na Liquipedii ukazuje, že za posledních 10 let byl součástí 26 týmů, což znamená, že veterán měnil týmy nejméně dvakrát ročně, což je situace, která by mohla zlomit hráčovu vůli pokračovat. Jak zmínil EternaLEnVy, většina těchto stěhování ze soupisku na soupisku nebyla provedena dobrovolně. Sneyking se po krátkých pobytech vždy znovu ocitl na cestě. Výkopy a odchody však nikdy nezpůsobily Sneykingovi zášť, protože se stávalo, že se hráč vrátil hrát za týmy, které ho vykoply jen měsíc předtím.

  https://twitter.com/dota2ti/status/1586709003224350720

  Sneyking byl ještě před pár lety hráčem, u kterého by nikdo nečekal, že se mu podaří vyhrát největší turnaj ve hře. Nikdy předtím nedosáhl velkých úspěchů a většina fanoušků nad ním již dávno zlomila hůl. V jeho regionu kralovali Evil Geniuses a ostatní týmy vždy patřily spíše ke slabším.

  Navzdory neustálým neúspěchům Sneyking nikdy neztratil motivaci a ve věku 27 a půl roku se stal prvním americkým hráčem, který vyhrál TI po sedmi letech, čímž se stal nejstarším hráčem, který vyhrál TI.

  Sneyking je ztělesněním rčení když se ti napoprvé nedaří, zkoušej to, zkoušej to a zkoušej to znovu. Ačkoli se může zdát, že jeho cesta dosáhla vrcholu těsně před koncem kariéry, vítězství v TI11 je pro veterána NA zároveň novým začátkem. Je jedním z posledních hráčů z NA své generace. Kdo ví? Možná se příští rok rozhodne pro získání dalšího titulu. Tak, jak to v roce 2019 udělali OG.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS