Více
  -1.2 C
  Czech
  Středa, 30 listopadu, 2022

  ESL Gaming oznamují masivní esportový turnaj! Prize pool je 2 milionů dolarů

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Společnost ESL Gaming se spojila s výrobcem mobilních procesorů Qualcomm Technologies, aby nám přinesli Snapdragon Pro Series. Půjde o globální esportový turnaj, který začne koncem tohoto měsíce s hrami napříč různými žánry. Bude mít celkový prize pool ve výši 2 milionů dolarů.

  Hrát se bude celkově v šesti regionech, přičemž konkrétně jde o Severní Ameriku, Evropu, Střední východ a severní Afriku (MENA), Čínu, Asii a Tichomoří a Indii. Turnaj je rozdělen do tří úrovní – Snapdragon Mobile Open, Snapdragon Mobile Challenge a Snapdragon Mobile Masters. To umožní zúčastnit se většímu množství hráčů.

  Náš turnaj dává hráčům z širokého zástupu regionů a na všech úrovních šanci soutěžit o podíl z více než 2 milionů dolarů z celkové hodnoty výhry a stát se šampiony,” řekl Kevin Rosenblatt, generální manažer pro mobilní esport v ESL Gaming. “Mobilní ekosystém, který budujeme společně s Qualcomm Technologies, bude zahrnovat několik žánrů s tituly, jež jsou relevantní v regionech, kde se budou hrát.

  Na turnaji se objeví následující hry:

  Brawl Stars, Clash of Clans, Clash Royale, PUBG Mobile, Asphalt 9: Legends, Legend of Runeterra, Legend of Runeterra a Free Fire, přičemž každá z nich má vlastní celkovou hodnotu výhry, vlastní pravidla turnaje a přidělené regiony, ve kterých se budou hrát.

  Registrace jsou v současné době otevřeny všem soutěžícím starším 16 let z uvedených regionů. Hráči budou v těchto událostech soutěžit pomocí zařízení s procesory Snapdragon od Qualcomm Technologies.

  Supercell, vývojáři Clash of Clans a Brawl Stars, již zahrnuli Pro Series do jejich oficiálního letošního plánu. Bude se soutěžit nejen o peněžní část z výhry, ale také o Zlatý tiket. Ten zajistí místo na mistrovství světa Clash of Clans 2022.

  Vítězové v Clash Royale z Evropy a MENA také získají Zlatou vstupenku a s ní šanci zasoutěžit si na Clash Royale League (CRL) 2022.

  Snapdragon Pro Series bude prvním pokusem o vybudování komplexního ekosystému pro mobilní esporty. A není divu, že se ESL začala soustředit i mimo PC hry. Během posledních několika let mobilní hry nejen rostly v popularitě, ale také překonaly největší turnaje CS:GO, League of Legends i Dota 2.

  Fanoušci budou mít možnost sledovat všechny fáze soutěží na oficiálních kanálech Youtube a Twitch. Události Snapdragon Mobile Challenge a Snapdragon Mobile Masters plánují organizátoři hostovat lokálně s živým publikem.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS