Více
  9.3 C
  Czech
  Pátek, 7 října, 2022

  Dr. Disrespect pořádá ještě tento měsíc Zero Build Fortnite turnaj o 100 000 dolarů

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Obliba režimu Zero Build ve hře Fortnite roste. Dr. Disrespect se chystá uspořádat nový Zero Build,  turnaj oznámil dnes streamer. Turnaj Hot Shot Duo Drop se uskuteční 27. května a na výhry bude vyhrazeno 100 000 dolarů.

  Do dnešního dne proběhlo již několik turnajů Zero Build s různými sadami pravidel. Turnaj Dr. Disrespect je závodem v zabíjení duí, kdy hráči padají do veřejných lobby a získávají body tím, že během stanoveného času zaregistrují co nejvíce eliminací.

  Ačkoli vzrušení kolem Dr. Disrespecta a jeho akcí zůstává vysoké, kolem jeho streamů a dalších podniků, jako je tento turnaj, stále panuje otazník: Mohou se ho účastnit streameři na Twitchi? Přesně tuto otázku si kladl i Jake Lucky z Full Squad Gaming.

  Turnaj má ale háček

  Streamer byl totiž v červnu roku 2022 nečekaně zabanován z Twitche, načež byl jeho kanál smazám. Nikdo z okruhu fanoušků Dr. Disrespecta dodnes netuší, co za jeho banem stálo. Twitch se k banu vyjádřil takto: “Jak je naším zvykem, když máme důkazy o tom, že streamer porušil naše zásady komunity nebo podmínky služby, podnikneme příslušné kroky. Ty se vztahují na všechny streamery bez ohledu na jejich postavení nebo význam v komunitě.”

  Právní bitva mezi Doctorem a Twitchem je sice podle všeho u konce, jeho kanál však zůstává zabanovaný na dobu neurčitou. Nikdo na Twitchi tak nemůže vysílat sám sebe při hraní s Dr. Disrespectem, protože vysílání hry zakázaného uživatele porušuje podmínky služby Twitch.

  Není tedy jasné, jak se Twitch postaví k případným streamerům, kteří se chtějí této akce zúčastnit a streamovat sami sebe při hraní. V propagačních materiálech se objevuje obrázek Dr. Disrespecta, ale jeho jméno nikde v samotném názvu turnaje nenajdete. To může být záměr, který se snaží streamerům na Twitchi poskytnout skulinu, díky níž by se mohli turnaje zúčastnit. Přesto jsou vztahy mezi Twitchem a Doktorem přinejmenším mrazivé, což znamená, že by nebylo překvapením, kdyby Twitch uživatelům stejně zakázal streamovat sebe sama při hraní v této události.

  Začátek akce Hot Shot Duo Drop je naplánován na 27. května v 15 hodin Středoevropského času. Další informace o turnaji a jeho účastnících mohou diváci s největší pravděpodobností očekávat zhruba v příštím týdnu.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS