Více
  -0.7 C
  Czech
  Středa, 30 listopadu, 2022

  Do Fortnite přichází nový letní event

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Fortnite je jednou z nejoblíbenějších her, ve které hráči bojují na neustále se měnícím ostrově. Ostrov sice existuje ve svém vlastním podivném gravitačním poli, ale i tak trvá, než poznáte běžné pozemské svátky. Jak se dalo očekávat, společnost Epic Games vydala letní akci No Sweat Summer, která potrvá až do 9. srpna 8:00 SEČ.

  Během události No Sweat Summer se hráči budou moci bavit na všech změnách v Sanctuary, včetně různých ohňostrojů, které se objevují každou chvíli. Tato mini-živá událost se odehrává za sochou Nadace a vysílá vlnu ohňostrojů přes horizont. Hráči si mohou tyto nové změny prohlédnout také v lobby, kde bylo změněno pozadí, aby tomu odpovídalo.

  No Sweat Summer bude také obsahovat řadu úkolů, které postupují třemi různými fázemi. Jednotlivé etapy v pořadí zahrnují No Sweat Sponsorship, No Sweat Marketing a No Sweat Product Recall. Každá etapa se bude postupně odemykat během určitého časového období mimo rok, včetně:

  • No Sweat Sponsorship: 21. července – 23. července
  • No Sweat Marketing:  24. července – 27. července
  • No Sweat Product Recall: 27. července – 3. srpna

  Nové kosmetické předměty

  Splněním těchto fází úkolů získají hráči nový back bling ve stylu mraženého nápoje a splněním dalších úkolů se odemknou nové styly a nakonec i dráha No Sweatin’ Lobby.

  Kromě těchto odměn získají hráči také kosmetiku za pouhé splnění některého z úkolů. Hráčům, kteří splní tři úkoly No Sweat, se odemkne styl Nana Frost pro nápoj a splněním 14 úkolů se odemkne emotikon Potící se rotace s nápisem-spinner.

  Fortnite také představil dlouho očekávaný balíček letního oblečení Boardwalk Warriors, který obsahuje Slayer Charlotte, Undercover Kor, Riptide Raz a Medley. Nový balíček bude k dispozici v obchodě s předměty zítra ve 2:00.

  Nakonec bylo odtajněno několik předmětů, které odstartují letní oslavy. Hráči mají nyní přístup k Boogie Bomb, Zero Point Fish a Icecream Cone. Ryba nulového bodu hráče teleportuje libovolným směrem podle jeho volby a zároveň ho vyléčí za 15 zdraví. Zmrzlinový kužel doplňuje zdraví, přičemž legendární verze navíc obnovuje štíty.

  Hráči mají na splnění všech letních úkolů čas do 9. srpna 8:00 SEČ, přičemž battle royale bude léto oslavovat v průběhu nadcházejícího měsíce.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS