Více
  -0.8 C
  Czech
  Čtvrtek, 20 ledna, 2022

  CS:GO týmy prodlužují partnerství s ESL Pro League do roku 2025

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Partnerství s ESL Pro League ve hře Counter-Strike. To bylo podle oznámení společnosti ESL Gaming prodlouženo nejméně do roku 2025. Přesněji jde o partnerství mezi 14 týmy a ESL Gaming, jindy označované za Louvre Agreement.

  Nová přelomová dohoda mezi předními týmy CS:GO, ESL a DreamHackem bude upravovat nastavení Pro League a podíl na příjmech a ziscích ze soutěží ESL Pro Tour. Týmy, které představují nejvyšší úroveň profesionální hry CS:GO, se zároveň stanou většinovými podílníky ligy s dlouhodobým slotem pro účast. Díky partnerství s předními týmy CS:GO nová dohoda dále upevňuje pozici ESL Pro Tour jako jedné z nejhodnotnějších nemovitostí v globálním byznysu esportu.

  Do partnerství jsou zapojeny tyto týmy:

  Astralis, BIG Esports, Complexity Gaming, Evil Geniuses, ENCE, FaZe Clan, Fnatic, Furia Esports, G2 Esports, Mousesports, Natus Vincere, Ninjas in Pyjamas, Team Liquid, Team Vitality

  Členové dohody Louvre Agreement vedou růst profesionální ligy ESL. Děje se tak prostřednictvím vytváření struktur, které pomáhají s přispíváním zainteresovaných stran a rozdělováním příjmů. Členové se prostřednictvím těchto akcí snaží také o podporu stability týmů. Účastníci partnerství zkoumají obchodní příležitosti pro další rozvoj ESL Pro League.

  “Prodloužení také přináší důvěru nedávno spuštěnému CS:GO Hubu, integrovanému analytickému a trenérskému nástroji, a také fóru, kde lze dále diskutovat o dlouhodobé životaschopnosti nových společných podniků, jako je například strategie NFT zaměřená na CS:GO,” uvádí se v oznámení ESL.

  Komisař ESL Pro League Alex Inglot v oznámení uvedl, že je hrdý na to, že může pomoci vytvořit něco dynamického pro ekosystém CS:GO. Dodal, že dohoda vznikla na základě společné touhy po udržitelném a ambiciózním rámci v rámci CS:GO a že na prodloužení se dohodli jednomyslně.

  Své nadšení sdílel také spoluvýkonný ředitel společnosti ESL Gaming Ralf Reichert. “Týmy jako partneři posunuly ESL Pro League na zcela novou úroveň,” řekl. “Prodloužení této dohody zajišťuje vyváženou infrastrukturu pro řízení a rozhodování na další roky.”

  Victor Goossens z týmu Team Liquid v oznámení uvedl, že prodloužení posiluje ekosystém CS:GO v Severní Americe.

  “Je to ukázka toho, co můžeme společně vybudovat. Hrajeme v mnoha různých ligách – LCS, DreamLeague, EPIC League a mnoha dalších – ale pro nás je dohoda Louvre tím, co dělá ESL Pro League výjimečnou,” řekl Goossens. “Vybudovali jsme ji, jsme její součástí a teď sledujeme, jak roste. Je to velmi naplňující proces a těšíme se, co to udělá v celém odvětví.”

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Bobby Kotick

  Akvizice Activision Blizzard společností Microsoft. Co to znamená?

  Společnost Activision Blizzard je od loňského roku pod drobnohledem veřejnosti kvůli údajným případům sexuálního zneužívání a sexuálního obtěžování zaměstnankyň. To vedlo kalifornský úřad pro spravedlivé zaměstnávání a bydlení k podání žaloby na společnost v červenci 2021.

  Cesta Teamu Liquid na League of Legends Championship

  Soupiska Team Liquid 2022 je nejnovějším super týmem v sérii League of Legends Championship. V čele se zkušenými veterány, jako jsou support Jo "CoreJJ" Yong-in, mid laner Søren "Bjergsen" Bjerg a top laner Gabriël "Bwipo" Rau, není divu, že očekávání od této iterace týmu jsou větší než kdy jindy.

  Evil Geniuses zůstávají po výhře nad Immortals v LCS Lock In neporaženi

  Tým Evil Geniuses v League of Legends dnes smetl Immortals. V turnaji 2022 LCS Lock In je zatím neporažen.

  Společnost Valve poskytuje aktuální informace o zrušeném turnaji Dota Pro Circuit Winter Tour Major 2022

  Společnost Valve vydala malou aktualizaci týkající se zrušení turnaje Dota Pro Circuit Winter Tour Major 2022. Uvedla, že pracuje na plánu náhradní akce.

  Riot údajně vyšetřuje bosse TSM Reginalda kvůli špatnému chování na pracovišti a šikaně

  Společnosti Riot Games a Team SoloMid v úterý potvrdily, že vyšetřují obvinění ze slovního napadení a šikany vznesené proti generálnímu řediteli a zakladateli TSM Andymu "Reginaldovi" Dinhovi.

  Mistři světa EDward Gaming na úvod jarní fáze LPL 2022 rozdrtili JD Gaming

  EDward Gaming, úřadující mistři světa League of Legends, dnes zahájili sezónu 2022 LPL. Jejich pozici se jim podařilo potvrdit dominantním vítězstvím nad JD Gaming.
  Reklama

  Napište svůj komentář

  Zadejte svůj komentář!
  Zde prosím zadejte své jméno

  Reklama
  Reklama