Více
  4.9 C
  Czech
  Sobota, 26 listopadu, 2022

  Co všechno víme o novém Overwatch hrdinovi?

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Nejnovější hrdina hry Overwatch 2, omnický tank Ramattra, byl odhalen na velkém finále Overwatch League 2022.

  Další informace se objevily na internetu, přestože se tankovým hrdinou pochlubil pouze trailer a soška. Informace od vývojářů podrobněji rozebírají omnicův příběh a to, jak se hraje ve hře. Co se týče in-game, některé obrázky byly odhaleny v článku s rozhovorem pro GamerWK, ale poté byly odstraněny. Naštěstí zůstaly na Twitteru a dalších platformách, aby si je fanoušci mohli prohlédnout.

  Jak Ramattra zapadá do světa Overwatche

  Jak z malého rozhovoru, který vývojáři poskytli serveru Watchpoint, tak z rozsáhlejšího rozhovoru od GamerBraves vyplývá, že Ramattra má spojitost se Zenyattou. S odvoláním na touhu fanoušků po větším lore zahrnujícím Zenyattu sdílí tento hrdina s podpůrným hrdinou bratrské pouto. Zajímavé je, že to byl právě Ramattra, kdo přivedl Zenyattu zpět do kláštera a seznámil ho se Šambali. Jak je také ukázáno v odhalujícím traileru, Ramattra má zjevně rozsáhlou minulost. Od začátků jako vševojskový voják pak sám strávil nějaký čas jako mnich.

  Pokud si fanoušci vzpomínají, během cinematicu Storm Rising mluvil Doomfist s omnikem. Tím omnikem je Ramattra a je to někdo, kdo hraje klíčovou roli jak v Null Sectoru, tak v Talonu a budoucím příběhu herního režimu PvE hry Overwatch 2. Jednou z věcí, kterou vývojáři v rozhovorech potvrdili, je, že Ramattra je vůdcem Null Sectoru, skupiny omniků bojujících za svobodu omniků.

  Ramattrův herní styl

  Pro vývojáře se hrdinové hodí do role tanku, pokud postavu vidí jako ochránce lidu. V Ramattrově případě jsou jeho lidmi kolegové omnikové, takže tým vždy uvažoval o Ramattrovi jako o tankovém hrdinovi.

  Navíc se tým pustil do jeho vývoje s ohledem na klíčovou myšlenku: mít více podob. Jak bylo odhaleno, Ramattra bude mít ve hře dvě formy, které bude moci používat, svou běžnou omnickou formu a větší, zavalitou formu s názvem nemesis forma. Stylisticky se mají tyto dvě formy lišit, ale zjevně zůstávají stejnou postavou.

  Některé fotografie na internetu ukazují, jak Ramattra vypadá ve hře v obou těchto podobách. Jeho omnic forma používá především hůl a vypadá spíše jako Sigma, zatímco jeho nemesis forma má blíže k Reinhardtovi nebo Orisovi. Vývojáři potvrdili, že zvládnutí jeho omnické formy vyžaduje hodně dovedností, vedle toho, kdy se má přepnout do jiné formy a stát se více podobným tanku a zaměřit se na boj zblízka.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS