Více
  -0.7 C
  Czech
  Středa, 30 listopadu, 2022

  Co přinesla poslední aktualizace Overwatche 2?

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Nejnovější patch pro hru Overwatch 2 obsahuje významné změny v Moiře, která kromě dalších změn ve výbavě získala i novou schopnost. V těchto poznámkách k patchi se také významně změnila postava Mercy.

  V tomto patchi jsou změny Moiry zdaleka největší. Fanoušci žádali více změn v podpoře, zatímco čekali na nového supporta. Od původní bety se nového obsahu týkajícího se supportů objevilo jen málo nebo vůbec žádný. Poté, co si toho tým všiml, se zmínil o chystaných změnách pro Moiru, a tady jsou.

  Za prvé, její schopnost Biotic Orb se rozdělí na dvě – její Necrotic Orb se také změní a ve hře se dočasně přejmenuje na Enfeebling Orb. Jedná se o podobnou schopnost vystřelovací koule jako její předchozí schopnost Damage Orb. Tato nová schopnost střílí po přímce, ale při dopadu exploduje v okruhu tří metrů. Každému, koho zasáhne, způsobí 40 poškození nárazem a 10 poškození výbuchem, ale zajímavý je její účinek, na každého nepřítele v jejím okruhu se vztahuje status Oslabení, který na čtyři sekundy sníží poškození, jež může způsobit, o 75 %. Cooldown je dlouhý 16 sekund, což je dvojnásobek běžného cooldownu jejího Biotic Orbu.

  Kromě nové schopnosti se léčení Biotic Orbu snížilo z 300 na 250 a jeho cooldown se zvýšil z 8 na 10 sekund. Samouzdravování se také snížilo z 24 na 20 za sekundu. V neposlední řadě bude cooldown Fade o sekundu více, celkem tedy sedm sekund.

  Mercy se dočká dalších pohybových změn

  Co se týče Mercy, její změny se soustředí kolem předchozích změn u Guardian Angel. Již se automaticky nevystřeluje nahoru, když dosáhne svého cíle. Navíc se nyní na obrazovce zobrazuje jasný měřič, který se nabíjí, když je schopnost aktivní. Když je schopnost zrušena, vylepšená schopnost nyní Mercy vystřelí jakýmkoli směrem. Čím více nabití na schopnosti máte, tím dále se při jejím zrušení dostanete.

  Kromě toho, že to fanouškům umožňuje zrušit schopnost a pohybovat se dozadu, zatímco stojíte čelem k cíli, vylepšuje to schopnost tím, že hráči dává větší kontrolu nad tím, kam poletí. Cílem úpravy této schopnosti bylo udělat ji v Overwatch 2 méně výklenkovou a předchozí podoba ji činila příliš divokou. Aktualizace jí také dává lepší možnost úniku ve špatných situacích.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS