Více
  11 C
  Czech
  Úterý, 27 září, 2022

  Co do hry Dota 2 přináší Bug Tracker?

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Rychlá prohlídka subredditu hry Dota 2 vás přesvědčí o tom, že hra už roky nedostala žádnou záplatu. Společnost Valve si sice v minulosti dávala na čas s velkými obsahovými záplatami, ale s opravami chyb obvykle přicházela včas.

  Až donedávna společnost Valve sledovala subreddit Dota 2 a také oficiální fóra, aby se postarala o chyby, které negativně ovlivňovaly herní zážitek. Zaměstnanec společnosti Valve Jeff Hill jako první reagoval na většinu těchto vláken o chybách, která se objevila na internetu, a vydal nový způsob, jak mohou hráči chyby a bugy odesílat, což společnosti Valve také pomůže, pokud jde o sledování všeho.

  Nástroj pro sledování chyb ve hře Dota 2 je veřejný nástroj pro sledování problémů na serveru Github. Hráči budou moci odesílat problémy a chyby, na které v Dotě 2 narazí, a ostatní budou moci hlasovat, aby je více zviditelnili. Systém umožní společnosti Valve rozhodnout, které chyby bude třeba opravit nejdříve.

  Problém nebo chybu, na kterou ve hře narazíte, můžete nahlásit v nástroji pro sledování chyb ve hře Dota 2. Nejprve si musíte vytvořit účet na Githubu. Poté můžete svůj příspěvek odeslat kliknutím na zelené tlačítko New issue.

  Ujistěte se, že vaše hlášení odpovídá formátu a obsahuje následující informace:

  • ID shody
  • Jasný popis chyby
  • Časové razítko výskytu chyby
  • Kroky k reprodukci této chyby
  • Obrázky a videa zobrazující chybu

  Před vytvořením hlášení chyby vyhledejte existující případy. Někdo, kdo se setkal se stejnou chybou, mohl odeslat hlášení chyby dříve než vy a vy můžete jednoduše upvote jeho případ místo vytváření nového.

  Co to do hry přineslo?

  Ve hře se díky bug trackeru opravila spousta malých chyb, které hráče trápily již dlouhou dobu. Ty velké většinou tvůrcům hry neunikly, jelikož ihned zaplavily hlavní stránku Dota 2 subredditu. Menší chyby se ale potýkaly s tím, že hru přímo nějak dramaticky neovlivňují, proto byly hráči často přehlíženy.

  Tomu už je ale naštěstí konec, mezi nejnovější opravy patří například:

  • Aghanim’s Shard by měl kurýr vždy nejprve doručit do vašeho inventáře, protože je okamžitě spotřebován (aby se předešlo problémům s plným inventářem).
  • Powershot ne vždy ničí stromy ze schopnosti Sprout zevnitř
  • Při sledování hry se zapnutou asistovanou kamerou je zakázán pohyb divácké kamery.
  • Příliš rychlé stisknutí klávesové zkratky “Nákup Quickbuy” odstraní předmět z Quickbuy menu.
  • Vypnutí pomoci se chová nesprávně, pokud jde o Marci

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS