Více
  4.3 C
  Czech
  Sobota, 26 listopadu, 2022

  Bylo odhaleno datum vydání Call of Duty: Modern Warfare II

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Fanoušci Call of Duty mohou odpočítávat dny, které zbývají do vydání dalšího dílu série.

  Společnost Activision dnes oznámila, že Call of Duty: Modern Warfare II vyjde v pátek 28. října 2022. Toto datum vydání je o týden dříve než u hry Vanguard, která byla uvedena na trh 5. listopadu 2021.

  Kromě data vydání společnost Activision zveřejnila video a několik artworků s ikonickými postavami MW, včetně kapitána Price, Gaze, Soapa, Alejandra a Ghosta. Ve videu se také objevil graffiti text na nákladním kontejneru, který jako by naznačoval datum odhalení hry 8. června. Na jasně zeleném graffiti je napsáno J-8-22, což by mohlo znamenat, že fanoušci si na hru počkají jen asi dva týdny.

  Na obrázku je vyzobrazen operátor s maskou lebky. Na rozdíl od ponurého a šedého vzhledu prvního restartu Modern Warfare se však Modern Warfare 2 snaží o neonově zelený vzhled.

  Naděje do MWII, kterou bude vyvíjet studio Infinity Ward, jež pracovalo na hře Modern Warfare, jež vyšla v roce 2019, jsou velké. Navzdory stížnostem hráčů na některé aspekty hry, tato hra překonala různé rekordy v prodejnosti a do konce roku 2019 vydělala více než 1 miliardu dolarů.

  Tlak na Infinity Ward se však může ukázat ještě větší než obvykle, vzhledem k únorové zprávě agentury Bloomberg, že další titul od Treyarchu nepřijde v roce 2023, jak se původně plánovalo. Místo toho bude MWII údajně hlavním titulem po dobu dvou let, což je zásadní změna ročního cyklu vydávání Call of Duty.

  Budoucnost série

  Naštěstí pro hru má spolu s ní přijít i druhá hra Warzone a v roce 2023 se podle Bloombergu objeví nový free-to-play online titul. Hra Warzone se při svém vydání v březnu 2020 ukázala jako velký hit. O více než dva roky později je hra mezi hráči a streamery stále populární, a to i přes konkurenci dalších battle royale her Fortnite a Apex Legends.

  Mohlo by se také jednat o poslední výroční hru Call of Duty, protože bylo oznámeno, že hra Call of Duty 2023 vyjde v roce 2024 a že série již možná nebude výroční sérií poté, co společnost Microsoft převzala Activision Blizzard.

  Zprávy však také naznačují, že společnost Activision Blizzard je odhodlána ponechat další tři hry Call of Duty multiplatformní.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS