Více
  8.2 C
  Czech
  Pátek, 7 října, 2022

  Byl oznámen šampionát v mobilním LoLku, Wild Rift SEA Championship 2021 bude už v září

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Organizátoři turnajů v mobilních hrách ESL Mobile oznámili, že spojují síly s herním studiem Riot Games, se kterým představují šampionát v League of Legends: Wild Rift. Na nově oznámeném Wild Rift SEA Championship 2021 si zahraje 21 týmů z 9 různých regionů o 200 tisíc dolarů.

  Mobilní verze League of Legends se rychle šíří po celém světě. Nejvíc ale vzkvétá v jihovýchodní Asii, kde jsou mobilní hry na vrcholu. Tato událost se týká celkem devíti regionů, kde je Wild Rift superpopulární. Singapur, Malajsie, Thajsko, Filipíny, Indonésie, Vietnam, Tchaj-wan, Hongkong a na konec Oceánie, pod kterou je zahrnuta Austrálie a Nový Zéland.

  Šampionát bude zahájen 14. září a potrvá do 3. října. Dohromady dojde ke střetnutí 21 nejlepších týmů, které se kvalifikují prostřednictvím turnajů SEA Icon Series. Ty se odehrají ve všech regionech kromě Oceánie, kde bude kvalifikovaný pouze vítěz ESL Wild Rift Mobile Open Oceania Championship 2021. Soutěžit se bude o podíl výhry ve výši 200 tisíc dolarů a šanci kvalifikování na mistrovství světa.

  ESL je poctěna, že může poskytnout nejlepším týmům Wild Rift příležitost zazářit na regionální scéně. Tento turnaj je další skvělou šancí umožnit hráčům předvést své dovednosti a soutěžit o první pozici v SEA,” řekl viceprezident ESL Asia Nick Vanzetti.

  Pokud i vás mobilní LoLko popadlo, máte se na co těšit. Vypadá to, že budoucnost Wild Riftu bude velkolepá.

  SEA Championship se odvysílá na Twitchi, YouTube a Facebooku v osmi jazycích. Riot dodal, že další podrobnosti o události budou brzy odhaleny.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS