Více
  10.5 C
  Czech
  Pátek, 7 října, 2022

  Bungie a Epic oficiálně propojují Destiny, Fortnite a Fall Guys

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Během Destiny 2 události, která odhalila Lightfall, společnost Bungie oznámila, že hra přijde do obchodu Epic Games Store. A na oslavu toho, že titul od Bungie spojil své síly s některými z nejpopulárnějších multiplayerových her na trhu, přicházejí crossovery do Destiny 2, Fortnite a Fall Guys.

  V rámci spolupráce těchto tří her budou v průběhu srpna a září v různých okamžicích vydány crossoverové kosmetické přípravky ve všech z nich.

  Jak crossovery budou vypadat?

  Jako první přijde na řadu samotné Destiny 2, které obdrží několik ikonických skinů Fortnite, jimiž si hráči budou moci vybavit své postavy. Tyto skiny se již dříve objevily v únicích několika významných zasvěcenců do Fortnite a těžařů dat a dnešní oznamovací video potvrdilo pravost skinů, které budou v Destiny 2 přítomny.

  Stejně tak budou mít hráči Fortnite ode dneška možnost hrát za některé ikonické postavy Destiny. Battle royale bude obsahovat oblečení, které hráčům umožní obléknout se jako Zavala, Ikora nebo Exo Stranger při běhání po ostrově a hledání Victory Royales. K dispozici jsou také menší kosmetické doplňky z Destiny, které si hráči mohou odemknout, například blýskavice na záda Ghost a několik různých nástrojů na sklizeň vytvořených podle zbraní pro boj zblízka z her od Bungie. Hráči si mohou odemknout i vrabce, které mohou používat jako svůj kluzák.

  A pokud by vám to nestačilo, hráči Fall Guys se mohou zapojit do akce také 17. září, kdy se další kosmetické předměty z Destiny dostanou do nejhloupější herní show na světě. Hráči si mohou odemknout skiny z každé ze tří tříd z Destiny a vypadá to, že cestou budou moci získat i nějaké Ghost emoty.

  Jak známe Fortnite i Fall Guys, zdá se, že je velká šance, že alespoň jedna z her dostane nějaké bonusové herní režimy nebo propagační akce ve hře, které se budou shodovat s vydáním kosmetických předmětů v Destiny, což hráčům her ještě více osladí nabídku. Prozatím si hráči budou muset počkat na dokončení stahování této aktualizace, a pak by si měli začít užívat crossover v Destiny 2 i Fortnite.

  Jak čas utíká, vypadá to, že za pár let již nebude žádné univerzum, které s Fortnitem nebude mít crossover.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS