Více
  32.1 C
  Czech
  Pondělí, 27 června, 2022

  Brame poráží tým Secret, postupuje tak mezi čtyři nejlepší týmy WEU Dota 2 Pro Circuit

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Brame přišli jako outsider, ale v těsném souboji porazili Team Secret a během druhého zápasu se jim podařilo zázračně zvítězit, což může být rozhodující faktor pro jarní pořadí Dota 2 Pro Circuit 2022 v západní Evropě.

  Pro řecký tým to nebyla snadná sezóna. Začít DPC třemi porážkami v řadě může poškodit sebevědomí každého týmu, zejména toho, který teprve před začátkem Spring Tour reformoval své jádro.

  Brame nastupovali do série proti Secret s pouhými dvěma výhrami v DPC a věděli, že další prohra v sérii by je mohla na konci sezóny Dota 2 zařadit do druhé divize. A po prvním zápase mohlo mnoho fanoušků jejich šance na návrat odepsat.

  Nicméně i když Secret nebyl ve druhém zápase série tak daleko od vítězství, Brame dokázali jediným strategickým výrokem zvrátit vývoj zápasu.

  Geniální přechytračení ze strany Brame

  Poté, co si tým uvědomil, že musí rychle jednat, začal rychle rozmýšlet. Split pushing, rušení teleportů u secretů a backdoor pushe vyústily v to, že Focus hrající Antimage v posledních minutách hry prodal některé ze svých předmětů a koupil si Divine Rapier, který podpořil Assault Cuirassem.

  Tyto dva předměty zaměřené na poškození budov umožnily Brame prokousat se bází Secretu a přivézt si domů vítězství. Secret, který byl tímto výsledkem notně překvapen, se proti Brame ocitl na zadních kolech a třetí zápas série za 42 minut prohrál.

  Nejenže toto vítězství mělo pro Brame velký význam, ale také otřáslo prostřední částí tabulky, kde týmy bojují o místo na Stockholm Major.

  Co to pro tým znamená?

  Po této sérii se Brame ocitli na čtvrtém místě společně s Liquide a Secretem, přičemž drží tiebreaker nad Secretem, ale ve třetím týdnu sezóny prohráli s Liquidem 0:2. Liquid tento týden svůj zápas ještě neodehrál, takže nejvyšší nasazený tým předchozí regionální ligy má stále šanci oddělit se od skupiny, ale výsledek určitě otevřel Brame cestu k potenciálnímu čtvrtému místu.

  “Bez této výhry bychom byli beznadějní, neměli bychom šanci, ale teď mám pocit, jako bychom tým vzkřísili z mrtvých,” řekl Giorgos “SsaSpartan” Giannakopoulos.

  Pokud se Brame podaří urvat vítězství proti OG nebo Tundře, zatímco jejich soupeři, Liquid a Secret, prohrajou byť jen jediný zápas, může si tým zajistit vstupenku na Major, který se bude konat po skončení aktuální sezóny DPC v květnu.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ