Více
  4.7 C
  Czech
  Pondělí, 25 října, 2021

  Blíží se příchod nové mapy do Valorantu? Riot Games to naznačuje v nové upoutávce

  Reklama

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Hráči Valorantu se mohou těšit na novou mapu. Riot Games odhalili novou upoutávku, která potenciálně naznačuje její příchod. Podle všeho by měla být brzy vydána.

  Aktuálně nejnovější mapa Breeze vyšla letos v dubnu, což je pro hráče, kteří se vždy těší na nový obsah celá věčnost. Vypadá to však, že už nebudou muset čekat příliš dlouho. I když to ještě nebylo oficiálně potvrzeno, nová lokace by se měla jmenovat Canyon.

  Nový příspěvek ukazuje pohled shora dolů, na něco co vypadá jako nestabilní zdroj energie. To se shoduje s dalšími upoutávkami, které Riot zveřejnil v posledních dnech.

  Nestabilní reaktor, který zřejmě protrhl obrovskou díru ve střeše haly, má na obou stranách lana, které nejspíš budeme moct nějakým způsobem využít třeba jako na mapách Bind nebo Icebox.

  Týden před vydáním obou těchto teaserů byl zveřejněn další obrázek, který ukazuje celý prostor, včetně nestabilního reaktoru.

  Pokud jde o to, kdy si na Canyonu budeme moct zahrát, důležité datum je 8. září, kdy epizoda tři prvního aktu končí a druhý akt začíná.

  Mapy jsou tradičně vydávány s novými akty, ale toto datum se zdá být velmi brzy a vývojáři by nyní nechtěli odpoutat pozornost od VCT Masters Three Berlin, které začíná 10. září. V takovém případě to vypadá, že se dočkáme až někdy v říjnu.

  Zatím však nebylo nic potvrzeno. Takže, si na další informace a datum vydání budeme muset počkat.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  Do Valorantu míří nový agent

  Do Valorantu míří nový agent, Riot Games odhaluje další podrobnosti

  Tohle by měla být zábava. Nejnovější oznámení State of the Agents, ve kterém Riot Games poskytuje hráčům Valorantu více informací ohledně chystaných změn agentů, zmínil i novinky, týkající se budoucího hrdiny a stručný pohled na jeho herní mechaniku.
  Valorant - Nová mapa Fracture

  Už bylo na čase! Druhý akt třetí epizody ve Valorantu je tady s novou mapou a Battle Passem

  Léto ve hře Valorant pomalu končí, a tak je na čase přivítat druhý akt třetí epizody. V něm se hráči dočkají nového Battle Passu. Vůbec poprvé bude obsahovat nový skin na zbraně Phantom, Vandal a Operator. U nových doplňků se pak lze setkat s odkazy na oblíbené komunitní vtipy a meme. Zároveň se hráči mohou těšit na sedmou mapu, kterou vývojáři z Riot Games přidávají do hry. Půjde o první mapu, která bude obsahovat interaktivní objekty.
  Volarant zdražení cen mikrotransakcí

  Ve Valorantu se bude zdražovat! Evropy se to ale naštěstí netýká

  Multiplayerová střílečka Valorant od Riot Games je sice v základu zdarma, jako u většiny ostatních free-to-play titulů ale platí, že můžete utratit reálné peníze za mikrotransakce a nákup nejrůznějších skinů. Riot nicméně nyní přichází s oznámením, které se celé řadě hráčů na různých místech světa nebude líbit.
  VALORANT - Fnatic

  Valorant slaví rok! Rozšíří se i na mobilní telefony

  Přední světový vývojář her Riot Games slaví jeden rok od vydání populární FPS (first-person shooter) hry Valorant, která se stala světovým fenoménem. V současnosti si hru užívá průměrně 14 milionů hráčů po celém světě a svoji výraznou stopu v ní zanechali i čeští hráči. Riot Games díky úspěchu plánuje další rozšíření této hry a připravuje její mobilní verzi.
  „TenZ“ se natrvalo přesouvá k Sentinels

  „TenZ“ se natrvalo přesouvá k Sentinels. Ti za něj zaplatí přes milion dolarů

  Spekulace o tomhle „transferu“ se začaly rojit už někdy v průběhu dubna. Tehdy ještě Cloud9, jemuž „TenZ“ až do této doby patřil, nechtěl o přestupu ani slyšet. Situace se ale změnila, klíčový článek Sentinels se k výběru přesouvá natrvalo. Klub ale musí zaplatit „šílenou“ výkupní klauzuli.
  SENTINELS

  Sorry EU, smutnil „Magnum“. Fnatic skvělou jízdu nedotáhl, na Islandu slavili Sentinels

  První mezinárodní turnaj ve Valorantu je zdárně u konce. Aréna islandského hlavního města Reykjavíku se zbarvila do odstínu týmu Sentinels. Ti ve finále předčili britský Fnatic, ve kterém působí i jediný Čech na turnaji, Martin „Magnum“ Pěnkov. „Sorry EU,“ omlouval se.
  Reklama
  Reklama
  Reklama