Více
  -0.7 C
  Czech
  Středa, 30 listopadu, 2022

  Blíží se příchod nové mapy do Valorantu? Riot Games to naznačuje v nové upoutávce

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Hráči Valorantu se mohou těšit na novou mapu. Riot Games odhalili novou upoutávku, která potenciálně naznačuje její příchod. Podle všeho by měla být brzy vydána.

  Aktuálně nejnovější mapa Breeze vyšla letos v dubnu, což je pro hráče, kteří se vždy těší na nový obsah celá věčnost. Vypadá to však, že už nebudou muset čekat příliš dlouho. I když to ještě nebylo oficiálně potvrzeno, nová lokace by se měla jmenovat Canyon.

  Nový příspěvek ukazuje pohled shora dolů, na něco co vypadá jako nestabilní zdroj energie. To se shoduje s dalšími upoutávkami, které Riot zveřejnil v posledních dnech.

  Nestabilní reaktor, který zřejmě protrhl obrovskou díru ve střeše haly, má na obou stranách lana, které nejspíš budeme moct nějakým způsobem využít třeba jako na mapách Bind nebo Icebox.

  Týden před vydáním obou těchto teaserů byl zveřejněn další obrázek, který ukazuje celý prostor, včetně nestabilního reaktoru.

  Pokud jde o to, kdy si na Canyonu budeme moct zahrát, důležité datum je 8. září, kdy epizoda tři prvního aktu končí a druhý akt začíná.

  Mapy jsou tradičně vydávány s novými akty, ale toto datum se zdá být velmi brzy a vývojáři by nyní nechtěli odpoutat pozornost od VCT Masters Three Berlin, které začíná 10. září. V takovém případě to vypadá, že se dočkáme až někdy v říjnu.

  Zatím však nebylo nic potvrzeno. Takže, si na další informace a datum vydání budeme muset počkat.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS