Více
  9.9 C
  Czech
  Úterý, 27 září, 2022

  Americké hvězdě se stýskalo po domově, tak s CS:GO seknul! Jsem připravený na návrat do Evropy, hlásá teď

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Z pohledu hráče CS:GO vystupujícím pod přezdívku „oBo“ to nebyl zrovna převratný rok. Nesl se spíše ve znamení změn, chaosu a myšlenkách na domov. Owen Schlatter opustil evropský tým a vrátil se zpět do USA, teď si ale všechno zdá se rozmýšlí a je připravený na novou výzvu. Klidně i na starém kontinentě.

  Že se někomu stýskalo během pandemie nemoci covid-19 po rodině, kamarádech a rodném městě? To je celkem pochopitelné. V případě „oBa“ navíc dvojnásob. Američan se narodil v roce 2003 a až v červnu oslaví své osmnáctiny. Už nějakou dobu ale působí daleko od domova.

  Přesněji v evropském týmu Complexity, kde se řadil mezi největší talenty a na scéně CS:GO mu patřila nálepka začínající hvězdy. Ano, používáme minulý čas. Schlatter si totiž během celkem úspěšné sezony, kdy kraloval s týmem několika turnajům a dokonce evropskému finále BLAST Premier: Spring 2020, postavil hlavu, vrátil se do Ameriky a spekulovalo se o tom, že herní scénu nadobro opustí.

  To se ale naštěstí nestane. „oBo“ si podle svých slov odpočinul a chystá se na další výzvu. Není jasné, kam má 17letý hráč namířeno. Zpátky do Complexity to ale jistojistě nebude. Sehnat si místo pro něj ale určitě nebude problém.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS