Více
  3 C
  Czech
  Neděle, 27 listopadu, 2022

  Alliance dokončila svou Dota 2 soupisku, nově se přidají symetricaL, CTOMAHEH1 a w33

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Do uzamčení soupisek, které uzavírá všechny soupisky týmů účastnících se Dota Pro Circuit, zbývá už jen několik hodin. Alliance dnes doplnila poslední členy své soupisky o hráče w33, symetricaL a CTOMAHEH1.

  Přidání CTOMAHEH1a a symetricaLa nebylo až tak velkým překvapením. Tito dva byli jedni z posledních volných hráčů na svých pozicích. Na druhou stranu přivedení w33 do týmu bylo nečekaným krokem poté, co Kelly Ong, ředitelka Alliance, prohlásila, že w33 neuvažuje o podpisu smlouvy s týmem, který má jako sponzora sázkovou společnost.

  Podle ředitelky organizace nechtěl w33 v této věci dělat kompromisy a odmítal všechny nabídky týmů se sázkovými sponzory. W33 byl součástí Nigma Galaxy, jedné z mála organizací v Dotě 2 bez sázkového sponzora, ale v dubnu 2021 byl přesunut do neaktivního statusu.

  W33 je od svého neoficiálního odchodu z Nigma Galaxy bez týmu a jeho podmínky mohou být důvodem jeho dlouhé pauzy od scény. Sázkoví sponzoři jsou v komunitě hry Dota 2 již nějakou dobu žhavým tématem. Někteří z nich neměli při registraci žádná věková omezení a dokonce podporovali špatné chování v ranked zápasech na vysoké úrovni, protože podporovali sázení i na neturnajové, ranked hry. Navzdory odporu jsou sázkoví sponzoři i nadále součástí scény hry Dota 2.

  V prohlášení Aliance nebyly zveřejněny podrobnosti týkající se toho, jak bude oddíl dále postupovat ve vztahu k jednomu z hlavních sponzorů organizace, VBET. Na základě předchozí nabídky organizace se na herní visačce a dresu w33 tento sponzor nemusí objevit.

  W33, dvojnásobný vicemistr TI, bude mít před sebou ještě jedno vystoupení Nigma Galaxy. Bude stát na soupisce divize SEA ve hře GAMERS GALAXY: Invitational Series Dubai 2022. Ke zbytku svých spoluhráčů se připojí hned po skončení akce.

  Sestup do druhé ligy sice zabránil Alianci v postupu do dalšího majoru, protože se musí nejprve propracovat do první ligy. I přes doplnění soupisky o špičkové hráče se Aliance snažila najít v týmu slušnou souhru. Vzhledem k tomu, že druhá divize je plná hromady hráčů, kteří spolu hrají již dlouhou dobu, nemusí být přestavba soupisky pro Alliance nakonec až tak snadná.

  Momentální soupiska Alliance se skládá z:

  • Nikolay “Nikobaby” Nikolov
  • Aliwi “w33” Omar
  • Moiez “symetricaL” Mahmood
  • Adam “Aramis” Moroz
  • Nikolay “CTOMAHEH1” Kalchev

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS