Více
  9.3 C
  Czech
  Pátek, 7 října, 2022

  100 Thieves vyřadili Sentinels z VCT 2022 kvalifikace

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  V dolním bracketu kvalifikace VALORANT Champions Tour 2022 North America Last Chance Qualifiers porazili hráči 100 Thieves tým Sentinels 2:1 a vyřadili ho z turnaje.

  Zápas byl vyrovnaný a první mapa dospěla do prodloužení. V průběhu série se však 100 Thieves rozehráli a podařilo se jim zastavit comeback a sérii vyhrát. Pro Sentinels tak končí sezóna 2022, jejíž průběh LCQ přinesl spoustu zábavy a diváků.

  100 Thieves jsou o krok blíže k postupu do kvalifikace o titul šampionů. Bohužel to znamená, že Sentinels jsou vyřazeni z VALORANT Champions Tour 2022: North America Last Chance Qualifier a jejich jízda zde končí.

  100 Thieves pokračují ve své jízdě

  Po nedávném pádu do nižší skupiny neměli 100 Thieves proti Sentinelům nejjednodušší začátek. První mapu Fracture začali dobře a do poloviny zápasu se dostali do vedení 8:4. V druhé polovině zápasu se jim však podařilo zvítězit. Když však Sentinels zabojovali a dostali se až do prodloužení, mapa jim vyklouzla z rukou a prohráli 17:15.

  “Cítili jsme, že i po prohře na Fracture máme sérii stále pod kontrolou,” řekl Brendon “stellar” McGrath. “Trochu jsme se odchýlili od našeho herního plánu, takže jsme se na něj více soustředili na Breeze a dopadlo to dobře.”

  Díky tomuto vítězství se utkají s vítězem zápasu mezi Cloud9 a NRG. Při pohledu do budoucna by NRG bylo pohodlnějším soupeřem, ale Cloud9 by byl zajímavější.

  “S NRG jsme už hráli a jsou dobří, ale my jsme je už porazili,” řekl Stellar. “Co se týče Cloud9, oficiálně jsme se s nimi ještě nestřetli, ale [bylo by] vzrušující si s nimi zahrát. Lidé říkají, že trochu odpadli, ale já si to z našich scrimů nemyslím.”

  Pokud je to jedna z výher na jejich cestě za vítězstvím v LCQ, stellar ví, že je to jen další krok na jejich cestě na vrchol. Jejich očekáváním není dostat se na šampionát, ale vědí, že na to mají.

  “Neřekl bych, že se od nás očekává postup na Champs, ale odvedli jsme kus práce a je to vidět,” řekl stellar. “V přestávkách jsme odvedli dost práce na to, abychom se tam dostali, jen na to musíme přijít v zápasech.”

  Sentinels vypadli v dolním bracketu

  Co se týče Sentinelů, přestože bojovali zuby nehty, vysněnou jízdu nedokázali uskutečnit. Po podepsání smlouvy s Michaelem “shroud” Grzesiekem a Jordanem “Zellsis” Montemurrem se naskytla příležitost pro nové talenty, kteří mohli překvapit ostatní a získat místo v Champions. Ukázalo se to v jejich prvních dvou zápasech, těsné prohře s The Guard a výrazné výhře proti Shopify Rebellion. Ve dvou zápasech sice nevypadli, ale také nepřežili o moc déle a ve třech byli vyřazeni.

  Při pohledu do roku 2023 se naděje Sentinels točí kolem této jejich nové soupisky. Zellsis již potvrdil, že v sestavě zůstává, a Shroud hrál na turnaji nad očekávání. Pro NA LCQ a 2022 však Sentinels končí.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS