Více
  3 C
  Czech
  Neděle, 27 listopadu, 2022

  Ohlédnutí za ostře sledovaným Dota 2 turnajem GALAXY GAMERS

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Turnaj GAMERS GALAXY: Dota 2 Invitational Series Dubai 2022 skončil vítězstvím týmu BOOM Esports. Na cestě do finále prošel přes nejlepší týmy světa. Jediným týmem, který se s ním dokázal měřit, byli Tundra Esports, s nimiž se setkal až ve finále. To se protáhlo na pět her.

  Po deseti letech existence Doty jako esportu je tým z jihovýchodní Asie bezpochyby nejlepším týmem na světě. S pouhými dvěma bany, které se daly proti týmu použít, budou mít vždy něco pohodlného v rukávu. Zejména jejich komba Tidehunter a Weaver mají podle webu spectral.gg 100% úspěšnost vítězství napříč turnajem.

  Jejich druhá nejlepší dvojice, Kunkka a Mirana, měla napříč čtyřmi odehranými zápasy 75% win-rate. Zejména Yopaj měl úžasný turnaj s průměrem 10/3/10 KDA, což je nejvíce ze všech midařů v turnaji.

  “Hrát osm zápasů o vítězství na šampionátu nám dodává hodně sebevědomí. Naší mentalitou je učit se každým zápasem a každým turnajem, nezáleží na tom, kde, hlavně že se stále učíme a hrajeme,” řekl kapitán týmu Boom Esports

  Tundra Esports dokazuje, že se pochybovači mýlili, se Saksou postoupili do velkého finále

  Tundra Esports si otevřela cestu k velké kritice fanoušků, když vyměnila svého dosavadního kapitána Adriana “Fata” Trinkse za supporta Martina “Saksu” Sazdova. Hodnotit tým, který právě přišel o svého kapitána, je obtížné a fanoušci očekávali slabší výkon, protože tým bude potřebovat čas na adaptaci.

  “O týmu Tundra Esports panovaly po všech změnách v obnově velké pochybnosti. Ukázali však, že jsou skutečnými soupeři,” řekl moderátor GAMERS GALAXY Kyle “Kyle” Freedman.

  Navzdory pochybnostem se Tundra Esports dostala až do finále. Velkou zásluhu na tom měla Saksova Hoodwink, hrdina, na kterého se obrátili v pěti různých hrách. Měl 80% úspěšnost vítězství v celém turnaji a připomíná, jak dominantní byl Saksa na konci své poslední sezóny v OG.

  Tundra si i přes nedávnou výměnu na pozici supporta zachovala svůj neortodoxní styl. Jejich mid laner, Leon “Nine” Kirilin, je jedním z nejrozmanitějších midů v turnaji, podle webu spectral.gg má 12 různých picků napříč turnajem. Žádný jiný tým nebyl ochoten provozovat picky jako Earth Spirit, Jakiro nebo Void Spirit mid.

  Tundra zůstala po celý turnaj věrná svému stylu a vyplatilo se jí to.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS