Více
  3 C
  Czech
  Neděle, 27 listopadu, 2022

  Streamerce Pokimane síly pomalu ubývají, možná si dá od všeho na nějaký čas pauzu

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Na tohle téma by se jistě mohl vyjádřit každý, kdo dělá stejnou práci už nějaký čas. Syndrom vyhoření je něco, co asi nikdo zažít nechce. U Pokimane ale hrozí, že se za chvilku ze své náplně života sesype. Peníze podle ní nejsou všechno, se silami je v koncích a přemýšlí, že si možná dá od všeho na nějaký čas pauzu.

  Imane „Pokimane“ Anysová je velice oblíbenou influencerkou, streamerkou a tvůrkyní obsahu na Twitchi a YouTube. Na těchto platformách ji sledují miliony lidí a díky nim si rodačka z Maroka, která však žije v Kanadě, vydělá slušný balík peněz.

  Na jejím kontě se podle dostupných zpráv vyskytuje až sedmimístné číslo. Jak ale sama řekla, není to jen a pouze o penězích. „Jsou peníze opravdu to, čeho chci ve svém životě nejvíc? Nechci, aby to bylo mojí normou,“ prozradila v jednom z videí na svém kanále.

  Faktem je, že Pokimane žije sama a nemá nikoho, o koho by se pořádně opřela. K tomu dělá pořád to samé dokola a přiznává, že už ji vlastně práce ani nebaví. „Vím, že moje mysl, srdce a já si to vážně nechceme přiznat, ale myslím si, že jsem vyhořelá jiným způsobem, než jsem byla v minulosti,“ dodala.

  Čas na změnu!

  Pokimane by jistě prospěla dlouhá pauza, během které by se mohla věnovat i jiným aktivitám než sezení na monitorem se sluchátky na uších. Dost možná by mohla zkusit najít i nějakou známost. Jak ostatně před několika dny prozradila.

  Byla ji položena otázka, zda by si dokázala představit rande s fanouškem. A pozor, rázné „ne“ rozhodně neřekla. „Upřímně řečeno, někdy to vyjde. Většinou ale ne,“ řekla obecně. „Není to ani o tom, že bych chodila někam ven s fanoušky, ale spíš o tom, jestli mi člověk sedne,“ doplnila.

  To ale v tuto chvíli Pokimane neřeší. Nejspíš se jí ale nevydaří ani útěk mimo internet, protože v posledních měsících kývla na řadu spoluprací, které ji bohužel pauzu neumožní. Uvidíme, jak všechno dopadne.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS