Více
  -0.7 C
  Czech
  Středa, 30 listopadu, 2022

  Součástí Battle of Texas bude Overwatch 2 a rozdávání beta kódů

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  V jedné z prvních živých akcí Overwatch League v sezóně 2022, Battle of Texas, si fanoušci budou moci zahrát živé hry Overwatch 2.

  Po převážně online sezóně 2021 plánuje Overwatch League v sezóně 2022 opět zařadit živé akce. První oficiální živou událostí nadcházející sezóny bude Battle of Texas, která je dlouholetou rivalitou v lize. Samotná akce se koná v Tech Port Center v texaském San Antoniu. Houston Outlaws a jejich vlastnická skupina Beasley Esports se podílejí na tom, aby Overwatch 2 byl jedním z vrcholů živých akcí.

  Na akci budou fanouškům k dispozici na míru postavené špičkové počítače, na které budou moci naskočit a vyzkoušet si betu PvP hry Overwatch 2. Podle tiskové zprávy budou tyto počítače k dispozici “před a po slavnostním zahájení a fanoušci budou mít možnost hrát po celou dobu akce”.

  Lori Burgessová, provozní ředitelka společnosti Beasley Esports, se o tomto znovuzavedení živých akcí rozpovídala podrobněji.

  “S něčím tak významným, jako je začátek letošního ročníku Overwatch League, jsme se chtěli vyrovnat a vrátit to našim fanouškům, kteří nás podporovali od samého začátku. Víme, že fanoušci se nemohli dočkat, až si vyzkouší Overwatch 2 PvP, a partnerství se společností Belong nám v tom pomůže. Battle of Texas nebude pouhým zahájením nové sezóny Overwatch League, ale skutečným debutem toho, co mohou fanoušci od této hry, našeho týmu a celé komunity očekávat,” řekla Lori Burgessová.

  Fanoušci naživo budou také zařazeni do slosování o jeden z padesáti dostupných kódů do bety Overwatch 2 PvP. Pokud jste držiteli vstupenky, budete zařazeni do slosování o výhru. Beta bude k dispozici od 26. dubna 2022.

  Návrat oblíbeného hostitele

  Jako třešničku na dortu potvrdila společnost Beasley Esports, že první bitvu v Texasu v roce 2022 povede starý známý moderátor Overwatch League Malik Forté. Ten byl naposledy oficiálně součástí Overwatch League v roce 2019, a to jako hostitel play-off té sezóny.

  “Od počátku existence Overwatch League vytvořila rivalita mezi týmy Houston Outlaws a Dallas Fuel klíčové nezapomenutelné momenty, které prakticky definují vzrušení a napětí v rámci každého zápasu hraného v průběhu sezóny. Oba týmy rozhodně nezklamou a dokázaly, že jsou každoročně v rámci ligy premiérovým soubojem. Doufáme, že se k nám v San Antoniu připojíte a budete svědky Overwatch 2 PvP poprvé od roku 2019 naživo,” uvedl Forté.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS