Více
  24.7 C
  Czech
  Pondělí, 27 června, 2022

  Rookie překonal Uziho rekord v počtu zabití v LPL, ten se ho pokoušel získat zpět marně

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  V dnešním zápase mezi Victory Five a Bilibili Gaming vznikl nový rekord LPL. V osmém týdnu jarního splitu 2022 si midlaner Rookie připsal rekord v počtu zabití. Předešlé maximum se mu podařilo překonat o osm zabití.

  Nedávný zápas mezi Victory Five a Bilibili Gaming držel diváky v napětí. Byla to totální rvačka mezi dvěma supertýmy LPL v souboji mechanik, hrdosti a rekordů v počtu zabití.

  Ve druhém zápase série to začalo být zajímavé, a to nejen díky působivému výkonu Rookieho Orianny, která dovedla zápas do třetí hry. Je to kvůli tomu, co se v této hře stalo a co vyústilo v příjemné překvapení pro hru třetí.

  Ve druhém zápase se Rookie stal historickým lídrem LPL v počtu killů a překonal Uziho hranici 2 633 killů, což je v LPL významný počin, který znamená dominanci po dlouhou dobu. Co je však důležitější, probudil také legendárního ADC hráče, který přišel z lavičky Bilibili Gaming a odehrál svůk teprve třetí zápas jarního splitu 2022.

  Čínská superstar nastoupila do třetího zápasu se svým charakteristickým Ezrealem, se kterým se snažil získat zpět svůj rekord v počtu zabití v LPL. Aby se mu to však podařilo, musel by za hru skórovat o sedm více zabití než Rookie.

  Oba se utkali a oba týmy předváděly svůj mechanický talent v jednom souboji za druhým. Nakonec to byli Victory Five, kdo se v závěrečném souboji dostal na vrchol. Rookie si udržel svůj nově nalezený rekord a vylepšil ho na 2 646 zabití. Uziho Ezreal zakončil hru se skóre 8/4/9, zatímco Rookieho Ahri ukočila hru s 6/3/12.

  Budoucnost obou týmů

  Ačkoli to byla pro Bilibili Gaming očekávaná prohra, klesla jejich bilance na 7-6 a započítává se do série tří porážek. Bilibili Gaming, kteří byli na papíře označováni za jeden z nejsilnějších týmů LPL, se po úvodu jarního splitu LPL 2022 (3-0) příliš nepředvedli. Dříve byli součástí těsné ligové šestice, nyní se nacházejí na osmém místě a jejich účast v play-off LPL je ohrožena, protože FunPlus Phoenix jsou se šesti výhrami jedenáctí.

  Co se týče Victory Five, ti se s bilancí 11-2 dočasně ujali prvního místa v jarním rozdělení LPL 2022. O první místo v tabulce základní části svádějí těsný souboj s týmem Weibo Gaming (10-2).

  Do konce soutěže Victory Five zbývají už jen tři zápasy a supertým má nakročeno k tomu, aby si v jarním rozdělení LPL 2022 zajistil nasazení mezi nejlepšími dvěma týmy. V posledních třech zápasech se utkají s týmy Anyone’s Legends, ThunderTalk Gaming a FPX.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ