Více
  24.7 C
  Czech
  Pondělí, 27 června, 2022

  MSI se přesouvá do Rumble Stage. Češi z MAD Lions narazí na Cloud9

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Je to tady. Věhlasný turnaj MSI směřuje do další fáze. 6 nejlepších celků základní části se porve o místenky do nejlepší čtveřice. Rozjeté kolo s názvem „MAD Lions“ čekají už dnes 2 bitvy: nejprve změří síly s Pentanet.gg, pak narazí na silný Cloud9.

  MSI na Islandu je v plném proudu. Po dvoudenní pauze hráči opět usednou za monitory a vezmou do ruky to, s čím jim to v herním světě jde nejlíp: klávesnice a myši. Event míří do další fáze, tzv. Rumble Stage, kde už půjde opravdu o hodně.

  Evropští mistři z MAD Lions v klidu opanovali svou základní skupinu, ve které předčili PSG Talon, Brazilce i Turky. Teď už je ale bude čekat o dost těžší „kalibr“, 5 našlapaných soupeřů, kteří chtějí uspět stejně tak, jako oni.

  Už dnes nastoupí Češi ze „Lvů“ proti prozatímnímu největšímu překvapení turnaje, Pentanet.gg. Vyslanci Oceánie prošli základní částí poprvé ve svých dějinách a dotáhnout to chtějí ještě dál. Reálně už ale šance na postup příliš nevypadá.

  Sázkové kanceláře mají jasno, favority budou Španělé s českou stopou. Ve druhém zápase proti Cloudu9 už ale budou síly s MAD Lions vyrovnané. „Bude to zajímavá Rumble Stage. MAD Lions určitě mohou bojovat i s DAMWON a RNG,“ myslí si „Zven“, ADC Cloudu9.

  Legionáři z USA se probrali

  Bylo to vidět už na konci základní fáze, Cloud9 už zase našel ztracenou formu. Po katastrofálním výkonu s šampiony WORLDS, DWG Kia, nasazeným jedničkám porážku vrátil i s úroky. A teď hlásí útok na titul.

  V „Rumble Stage“ každý změří síly s každým a všechno začne už dnes v 15 hodin. Proti sobě se postaví dva možná největší aspiranti na celkové vítězství, Korejci z DAMWONU a RNG, neboli Royal Never Give Up.

  Číňanů z RNG se bojí asi celá mini tabulka, ani ti ale nebudou k neporažení. Doufejme, že nás čeká parádní podívaná, kterou si fanoušci alespoň prostřednictvím videopřenosů z Islandu náležitě užijí. Akci si nenechte ujít zde.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ