Více
  8.2 C
  Czech
  Pátek, 7 října, 2022

  Kaka se přidává na soupisku Dota 2 týmu Royal Never Give Up

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Hu “kaka” Lianzhi, jeden z nejúspěšnějších čínských hráčů na pozici čtyři, našel po pětiměsíční pauze na profesionální Dota 2 scéně nový domov.

  Bývalá hvězda týmů Invictus Gaming a Newbee byla od začátku sezóny DPC 2021/2022 bez týmu. Poté, co mu vypršela smlouva s IG, tým na jeho místo angažoval Pana “Fade” Yi.

  IG se po kakově odchodu ocitlo ve druhé divizi

  Společnosti Invictus Gaming se po odchodu kaky v listopadu loňského roku nepodařilo dostát svým vysokým metám. IG byli jedním z několika týmů, které vynikly na začátku Dota Pro Circuit 2021, když prošli uzavřenou kvalifikací, ovládli první sezónu čínské regionální ligy a poté smetli Evil Geniuses a vyhráli ONE Esports Singapore Major. Naneštěstí se ale po čtvrtém místě na TI10 v silné konkurenci tým ocitl na další sezónu v Divizi II bez šance na postup. Kaka byl na pozici kapitána pro tým klíčový, i proto jeho vyhazov překvapením pro mnoho fanoušků. Tým plný nezpochybnitelně kvalitních hráčů bez něj postrádá souhru.

  Kaka, známý pro své roamingové hry s Lionem a Rubickem, přináší na tuto soupisku RNG spoustu zkušeností a dovedností. Devětadvacetiletý hráč nahrazuje na pozici soft supporta Chonga “FelixCiaoBa” Wei Luna.

  Soupiska týmu nyní vypadá takto:

  • Zhong “God-King” Liushuai
  • Lu “Somnus丶M” Yao
  • Yang “Chalice” Shenyi
  • Hu “kaka” Liangzi
  • Yap “xNova” Jian Wei

  Organizace RNG získala poslední slot pro kvalifikaci na Stockholm Major v Číně poté, co společnost Vici Gaming vzdala svůj zápas v tiebreaku. Před nimi stojí týmy Aster, Xtreme Gaming a PSG.LGD – tým, kterému se podařilo téměř bezchybně ovládnout čínskou divizi DPC. Za celý turnus prohráli jen jediný zápas proti týmu Aster. Pokud čínské týmy na Major pojedou, kaka tam pravděpodobně bude debutovat, ale není to jisté.

  Vzhledem k tomu, že Čína prosazuje politiku nulového počtu hráčů, čínské týmy se prý z Majoru odhlásily, aby zabránily opakování TI10. V loňském roce měli členové IG a týmu Aster pozitivní test na COVID-19, což vedlo k tomu, že na několik měsíců uvízli v Rumunsku a nemohli se vrátit domů do Číny.

  Pokud čínské týmy Major vynechají, 29letý hráč bude debutovat s RNG na klíčové poslední Tour DPC 2021/2022 – poslední šanci pro týmy získat body DPC pro vstupenku na TI11.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS