Více
  3 C
  Czech
  Neděle, 27 listopadu, 2022

  CROSSOUT vyhlíží update! Nabídne novou mapu nebo díly do aut. Ve hře budou i speciální zbraně

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Ve světě počítačových her patří pecce s názvem Crossout silné postavení. Apokalyptický svět plný nejrůznějších vozidel připomíná scenérie z filmu Šílený Max. Hra od tvůrců z Ruské federace toho nabízí spoustu, je zdarma a navíc čas od času vydává všelijaká vylepšení. Jako třeba teď. Fanoušci mají čas do 30. dubna.

  Crossout se dostal z výrobního střediska původně ruských firem Targem Games a Gaijin Entertainment už během roku 2017. Bojová hra z prostředí fiktivního světa sužovaného apokalypsou se dá hrát na telefonech, ale také počítačích, PlayStationech nebo Xboxu.

  Obě vývojářské společnosti, respektive vývojáři plus vydavatelé, nejsou na trhu s hrami žádnými nováčky. Což doplňuje také fakt, že obě vznikly už v roce 2002. Za bratra hlavního aktéra toho článku Crossoutu by se dala považovat třeba o něco oblíbenější akční válečná hra ze stejného žánru MMO – War Thunder.

  Ale vraťme se zpět ke Crossoutu. Tvůrci se rozhodli vydat lákavý update, který mohou fanoušci využít do 30. dubna. Hráči dostanou třeba šanci na vylepšení svých obrněných vozů nebo vyzkoušení nové mapy. Co všechno tohle rozšíření nabízí? Je toho ještě o dost víc.

  Tzv. Syndikát přinese hráčům v pustině nové úkoly, díly do aut nebo mapu. Vývojáři vypustí do apokalyptického prostředí inteligentnější zbraně nebo pokročilá zařízení pro hráče i jejich vozidla. Díky dalším funkcím mohou hráči plnit výzvy v nové sezoně „Battle pass“.

  Nové prvky:

  1. „Jannabi“ – vzácná kabina sbírající energii při pohybu obrněného vozidla; hráč může navíc nasbíranou energii využít pro zbraň a zvýšit její výkon
  2. „Yokozuna“ – dron zvyšující výkon spojeneckých vozidel
  3. „Tempura“ – zbrusu nová zbraň
  4. „Enlightenment“ – sledovací zařízení
  5. „Omni“ – nový podvozek, díky kterému se vozidlo pohybuje do všech směrů

  Při zkoumání nových věcí v updatu hry samozřejmě musíme zmínit i novou mapu, tedy „Východní čtvrť“. Tady nechybí rozpadlé budovy, vysoké stavby, továrny, neonové reklamní plochy nebo vysušený kanál, který protéká středem celé oblasti.

  O novém updatu informuje také oficiální web výrobců a hry Crossout. Kdo má o nové speciality zájem, měl by informace bedlivě sledovat. Času máte ještě ale stále dost, veškeré věci z updatu můžete získat až do 30. dubna.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS