Více
  8.2 C
  Czech
  Pátek, 7 října, 2022

  Acend se po obnově soupisky chce vrátit do boje o VCT 2022

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Konec roku 2021 a začátek roku 2022 nemohly být pro evropský tým Acend odlišnější. Rok 2021 zakončili skvělou jízdou a stali se historicky prvními vítězi VALORANT Champions. O to větší bylo překvapení, když tým začal jakkoliv jinak než dominantně.

  Mnoho interních změn však vedlo k tomu, že soupiska chyběla v play-off 1. fáze 2022, a pak Acend před začátkem 2. fáze opustili dva klíčoví hráči.

  Přesto se dvěma novými hráči na soupisce a dvěma vítězstvími na VALORANT Champions Tour Europe, Middle East and Africa 2022 Stage 2 Challengers na svém kontě se tým Acend znovu připravil na soupeření s nejlepšími ve svém regionu. Změny ze Stage 1 Challengers na Stage 2 Challengers zahrnují odchody Santeriho “BONECOLD” Sassiho a Vladyslava “Kiles” Shvetse. Jejich novými posilami jsou Vakaris “vakk” Bebravičius a Ondřej “MONSTEERR” Petrů.

  K šampionům se připojili dva noví hráči

  I po dvou výhrách na úvod 2. fáze Challengers Acend stále buduje souhru s novou sestavou – zejména po raketovém začátku v zápase s FOKUSem. V této sérii tým prohrál na mapě Bind, na které měl v roce 2021 jedno z nejlepších procent vítězství. Už to samo o sobě ukázalo, že Acend je v roce 2022 jiný a lepší.

  Dokonce i s jádrem ve složení Aleksander “zeek” Zygmunt, Mehmet Yağız “cNed” İpek a Patryk “starxo”. Kopczyńského, koordinace nebyla úplně na místě. Acend však na Ascentu a Iceboxu zabojoval a vše vyhrál, přičemž mu v tom pomohli jeho noví spoluhráči.

  “Stále se máme co učit, protože jsme spolu v této nové sestavě Acendu teprve měsíc. Každý tým má něco, v čem se může zlepšit, a i když hrajeme dobře, stále se máme v čem zlepšovat. Například chci vyhrávat ve scrimech stejně nebo lépe než v oficiálních zápasech. Stejné myšlení a herní styl chci přenést i na úředníky jako na IGL,” řekl vakk.

  Zatímco fanoušci očekávali, že se Zeek po odchodu BONECOLDA ujme role vedoucího ve hře, místo něj do této role přešel vakk. Díky známosti, kterou si vybudoval se svými spoluhráči, když hrál za nolpenki po boku Zeeka, cNeda a trenéra Laurynase “Nbs” Kisieluse, si vakk vysloužil otěže špičkového týmu. Vzhledem k předchozím úspěchům Acendu však zpočátku přišel tlak spojený s odpovědností.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS