Více
  -0.7 C
  Czech
  Středa, 30 listopadu, 2022

  33 se vyjádřil o formě týmu na Majoru

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Tundra Esports je jedním z nejlepších týmů západoevropského okruhu Dota Pro Circuit už od svého vzniku na začátku roku 2021, kdy poprvé podepsali mudgolems. Tým se vyšvihl na vrchol západoevropského žebříčku a na vrcholu se udržel, předvádí obdivuhodné výkony a na posledním turnaji Stockholm Major 2022 skončil na třetím místě.

  Navzdory tomuto třetímu místu je cílem každého týmu Dota skončit na vrcholu. A s blížící se novou sezónou offlaner Tundry, Neta “33” Shapira, hovoří o nedávném tažení týmu na Stockholm Major, jejich postoji k nové sezóně a dopadu nejnovějšího patche 7.31d.

  Co se stalo s týmem Tundra Esports ve Stockholmu?

  Stockholmský major byl monumentální událostí; první osobní LAN akce, které se zúčastnili fanoušci od zrušení ESL One Los Angeles v roce 2020. Poslední dva ročníky hry Dota se hrály online a právě v této online éře se Tundra Esports skutečně prosadila. Od odchodu od online hraní se Tundra zúčastnila dvou LAN akcí – GAMERS GALAXY: Dota Invitational 2022 a Stockholm Major, kde se Tundra umístila na třetím, respektive druhém místě. Rozdíl mezi těmito dvěma akcemi? Přítomnost davu, navzdory dvěma vysokým umístěním se 33 účastníků domnívalo, že Tundra mohl na posledním Stockholm Major dojít dál.

  “Před publikem jsme hráli docela špatně. Nejsem si jistý, co přesně to způsobilo, ale cítili jsme mnohem větší tlak a nemohli jsme hrát naplno. Nemyslím si, že by to pro někoho z týmu byla první LAN, ale pro všechny z nás už je to nějaký čas, takže jsme si připadali skoro jako znovu,” vysvětlil 33.

  Ačkoli první tři místa nejsou špatným výsledkem, Tundra zpočátku věřila, že Stockholm Major je její. Ve skupinové fázi obsadili první místo a v play-off mohli startovat v kategorii vítězů, přičemž na cestě do finálového souboje s TSM ztratili pouze jeden zápas. Navzdory tomuto silnému začátku prohráli další dvě série a skončili na třetím místě. Nosný hráč Tundry, Oliver “Skiter” Lepko, dokonce přiznal, že hrát před diváky v prvním týdnu DPC tour 3 je obtížné.

  “Měli jsme opravdu silnou a hladkou cestu do první trojky a v posledních dvou sériích jsme nehráli úplně nejlépe. Takže celkově to byl dobrý výsledek, ale všichni cítíme, že to byl náš major, který jsme měli vyhrát, a nakonec jsme nedosáhli dostatečného výkonu blízko cílové čáry,” litoval 33.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS