Více
  -0.7 C
  Czech
  Středa, 30 listopadu, 2022

  Sentinels se vyjádřili o nejlepších Valorant týmech

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Sentinels sice na Masters v Kodani chyběli, ale ze sezóny 2022 ještě nevypadli. Blížící se srpnová kvalifikace VCT NA Last Chance Qualifier je na obzoru a tým mezitím doplnil svou soupisku o Michaela “Shrouda” Grzesieka a Jordana “Zellsise” Montemurra.

  Severoamerická esportová organizace si od tréninku na chvíli odpočinula a odpověděla na otázky fanoušků v nedávném videu, kde Shahzeb “ShahZaM” Khan a chlapci v červeném zvážili, kdo je nejlepším týmem ve Valorantu.

  Ačkoli jejich výběr nebyl zdaleka jednotný, shodli se na tom, že OpTic Gaming a Paper Rex jsou těmi, kdo jsou před všemi ostatními. Tato dvojice se již probojovala mezi nejlepší čtyři na Masters Copenhagen, kde je teď čeká utkání ve finále horního bracketu, jehož výsledek rozhodne, který z týmů je lepší.

  Sentinels věří, že Paper Rex a OpTic jsou nejlepšími Valorant týmy na světě

  Hned na začátku rozhovoru se Shroud rozhodl omluvit, protože se právě vrátil na soutěžní scénu po čtyřech letech, kdy se věnoval streamování a tvorbě obsahu na plný úvazek.

  ShahZaM a Zellsis dali svůj hlas kolegům ze severoamerického týmu a šampionovi Masters Reykjavik 2022 OpTic jako nejlepšímu týmu Valorant. ShahZaM však dodal, že OpTic možná nejsou právě teď na vrcholu svých sil, když vidí, že na Masters Copenhagen málem prohráli s DRX v semifinále horního bracketu.

  Na druhou stranu se hlavní trenér Shane “Rawkus” Flaherty přiklonil k zástupci APAC, týmu Paper Rex, který je známý svou nespoutanou agresivitou a nebojácnou týmovou hrou. Paper Rex na své cestě do finále horního bracketu již vyřadili Guild Esports a Fnatic, což je po jejich výkonu v Reykjavíku působivá ukázka konzistence.

  “Jsou nejkreativnějším týmem, proti kterému je nejtěžší hrát. Myslím, že vyhrají mistrovskou Kodaň. Jejich stylu se také nedá čelit,” řekl.

  Tyson “TenZ” Ngo souhlasil s tím, že Paper Rex jsou týmem, na který si na Masters Copenhagen musíte dát pozor. “Mají svůj vlastní styl, a pokud ho cítí, je opravdu těžké je zastavit. Je to můj oblíbený tým, protože jsou prostě divocí,” řekl.

  OpTic a Paper Rex se proti sobě postaví ve finále horního bracketu Masters Copenhagen 22. července v 17:00.

  Všechny zápasy budou vysílány živě na oficiálních Twitch a YouTube kanálech Valorantu.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS