Více
  3 C
  Czech
  Neděle, 27 listopadu, 2022

  Evil Geniuses odhalili svou soupisku pro VCT 2023

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Evil Geniuses odhalili celou soupisku pro sezónu VALORANT Champions Tour 2023 jediným tweetem. Na soupisku se vrací mnoho známých tváří a také několik známých volných hráčů. Jmenovitě soupisku doplňují bývalý hráč XSET Brendan “BcJ” Jensen a bývalý hráč 100 Thieves a NRG Ethan “Ethan” Arnold.

  V laboratoři jsme vytvářeli zlo a správnou cestou je budování úspěchu zlým způsobem – je čas na VALORANT,“ vyjádřila se organizace k nové soupisce.

  BcJ a Ethan doplňují Valorant soupisku EG

  Zde je kompletní soupiska EG pro VCT 2023:

  • Kelden “Boostio” Pupello
  • Jeffrey “Reformed” Lu
  • Alexander “jawgemo” Mor
  • Corbin “C0M” Lee
  • Vincent “Apotheon” Le
  • Ethan “Ethan” Arnold
  • Brendan “BcJ” Jensen

  Kromě Ethana a BcJ se ze sezóny 2022 vrací celá soupiska i hlavní trenérka Christine “potter” Chi. Navíc místo toho, aby podepsali volné hráče jako náhradu za hráče na soupisce, přidali Ethana a BcJ jako posilu. To je zajímavá volba, protože soupiska Evil Geniuses z roku 2022 neměla mimo účast na obou turnajích Challengers v NA příliš úspěchů. Díky tomuto oznámení tým doufá, že tito dva noví hráči zlepší soupisku natolik, aby se dostala na mezinárodní turnaje.

  Když půjdeme do hloubky, Ethan i BcJ mají své vlastní odlišné cesty k tomuto bodu. Ethan byl známý především díky svému působení v týmu 100 Thieves, kterému pomohl k poměrně úspěšné sezóně 2021. Po špatném začátku sezóny 2022 byl však spolu s většinou soupisky 100 Thieves propuštěn. Rozhodl se připojit k NRG, kde soutěžil na nejvyšší úrovni NA VCT, ale jeho nejlepším umístěním bylo čtvrté místo na Stage 2 Challengers. Co se týče BcJ, jeho působení v NA VALORANT bylo na XSET. Poté, co se k týmu připojil na začátku roku 2021, byl klíčovým článkem konzistence týmu mezi nejlepšími týmy v NA VALORANT. V roce 2022 pak BcJ s XSET konečně prorazil do mezinárodní soutěže. Hra BcJ hrála na mezinárodní scéně klíčovou roli, zejména na šampionátu v roce 2022, kde obsadil 5.-6. místo. Přesto se XSET nepodařilo získat franšízu, takže se hráči stali volnými agenty.

  Nová sestava Evil Geniuses bude soutěžit v americké lize VCT 2023 a vypadá skutečně nabitě.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS

  Napište svůj komentář

  Zadejte svůj komentář!
  Zde prosím zadejte své jméno