Více
  3 C
  Czech
  Neděle, 27 listopadu, 2022

  Sniper Philip “Lucky” Ewald míří do týmu Astralis

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Astralis posílili svůj CS:GO rozpis nadějným osmnáctiletým sniperem Philipem “Lucky” Ewaldem. Dánská esportová organizace Astralis to oznámila na svých webových stránkách.

  Podle sportovního ředitele Astralis, Kaspera Hvidta, pracuje tým na vývoji hráčů, kteří mají za cíl se neustále zlepšovat. Součástí této strategie je přiřazení mladého, energického a extrémně nadaného hráče, jako je Lucky, do týmu.

  AWPčkař a bývalý hráč Tricked Esport ukázal obrovský potenciál na okraji scény. Ještě si nezahrál na nejvyšší úrovni CS:GO scény, ale má hodně toho, co Astralis hledá,” komentuje přestup Hvidt.

  Když se podíváte na Luckyho statistiky, není záhadou, proč ho sleduje tolik týmů. Jeho technika a herní cit přispějí týmu a vytvoří nový prostor pro ostatní hráče,” dodává Hvidt

  Lucky se připojí k týmu jako šestý hráč a bude aktivní součástí soupisky od prvního dne. Vzhledem k tomu, že Lukas “gla1ve” Rossander očekává své první dítě, přiřazení Luckyho do Astralis by se mohlo ukázat jako velmi výhodné.

  Když Astralis zaklepe na dveře, všechno se změní. Je to bezpochyby jedna z nejzkušenějších organizací. Už teď se tu cítím vítán a jako součást rodiny. Vím, že mě někteří lidé přirovnávají k Rossanderovi, ale nikdo nemůže zvládnout to, co on. Doufám ale, že budu schopen ukázat, co jsem zač a tvrdě pracovat na tom, abych týmu přispěl svým vlastním způsobem.” uvedl Lucky v tiskové zprávě.

  Tým Astralis spojí své síly v nové soupisce už 9. srpna. Astralis a Tricked Esport se dohodly, že se k finanční dohodě přestupu nebudou vyjadřovat.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS