Více
  3 C
  Czech
  Neděle, 27 listopadu, 2022

  Skandál hvězdy WORLDS! Huanfeng podvedl přítelkyni se 4 fanynkami, na All Stars se nepodívá

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  I když se rodák z Číny na své dvacátiny teprve v chystá, stihl toho za život už víc než dost. Chudoba, bída, sláva, bohatství. Huanfeng pocítil všechno. A dává to na sobě také znát. Letos měl dokonce nakročeno do All Stars her, jenomže se přiznal k tomu, že na WORLDS podvedl svou přítelkyni. A ze všeho tak sešlo.

  Tang „huanfeng“ Huan-Feng hájí v League of Legends barvy týmu Suning a sklízí úspěchy. Letos pomohl svůj výběr dotáhnout na mistrovství světa WORLDS až do finále a brousil si díky svým výkonům zuby i na galavečer All Stars. 19letý mladík ale nakonec jeho součástí nebude. Má totiž pořádný průšvih.

  Celou akci odstartovala na sociálních sítích Huan-Fengova dlouholetá přítelkyně. Podle ní měl její „miláček“ na WORLDS i jiné starosti než počítač a klávesnici s myší. Talent na mistrovství zářil a vydobyl si obdiv, čehož se chytly i fanynky. S celkem čtyřmi měl Huan-Feng svou partnerku podvést.

  Sám hráč se ke všemu nakonec přiznal a v Číně se pasoval do role terče kritiky. Tohle se zkrátka nedělá, což mu dali všichni jasně najevo. All Stars hry bude muset Číňan sledovat jen doma z gauče. „huanfeng“ může být rád alespoň za to, že mu nedá padáka Suning. Na příští ligovou sezonu v League of Legends s jeho službami jednoznačně počítá.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS