Reklama

Hráč CS: GO nabídl za nůž do hry neuvěřitelných 32 milionů korun, majitel nabídku odmítl

Reklama

DOPORUČUJEME

NEJČTENĚJŠÍ

Počítačové hry a speciální předměty, které si do své oblíbené pecky může jakýkoliv hráč koupit? To je téma samo pro sebe. Čas od času se ale stane, že jsou lidé ochotní za rarity zaplatit neskutečné peníze. Od přepisu historie v CSGO dělilo svět jedno jediné „ano“, to ale nakonec bohužel nepřišlo.

Ten, kdo hraje nějakou hru, už se do této situace zřejmě dostal. Kamarád má skvělou zbraň, takže udělám všechno pro to, abych ji měl také. Hráči se nebojí za tzv. skiny do her utrácet velké peníze. A toho je teď důkazem i obchod, který se pekl ve světě Counter-Striku.

CSGO je nastíněná situace asi nejrozvinutější. Střelci vylepšují své postavy i účinkování ve hře zejména díky nožům. Těch je v „céesku“ několik stovek, možná i tisíc. Ty nejlepší mají velkou cenu, ani ta ale pro mnohé nepředstavuje nějakou větší překážku.

Za jedinečné nože se ale neplatí herní měnou, nýbrž tou opravdovou. Nejdražší „weapon“, který je ve hře možné sehnat, začíná cenově i na několika milionech českých korun. V průběhu předešlých měsíců a let k několika transferům došlo, ten největší ale bohužel nevyšel.

Šílených 32 milionů korun za věc do hry

Taková je cenovka, kterou majitel bohužel či bohudík odmítl. Šlo o nůž s názvem Karambit | Case Hardened (Blue Gem), který si majitel cení nad všechno na světě. Když se sběratelský předmět do hry dostal, stál zhruba 200 tisíc dolarů. Experti ale už tehdy věděli, že cena poroste.

Těchto nožů se totiž ve hře pohybuje pouhopouhých 11. Zmiňovaný majitel vlastní jeden z nich a nebyl se ho ochotný vzdát ani za 1,5 milionu dolarů, tedy asi 32 milionů korun. Jistojistě by šlo o největší obchod v historii hry.

Někteří nad jeho smýšlením kroutí hlavou, druzí ale vědí, že v budoucnu se cenovka Karambitu vyšplhá ještě výš. I tak je ale 32 milionů korun za nůž do hry pro smrtelníky nepředstavitelná cifra. Jen si představte, kolik jiných věcí by si za ně mohl dotyčný pořídit.

Vše nakonec zarazil majitel.

Sledujte nás na sítích

NEJNOVĚJŠÍ

GO PGL Major bude ve Skandinávii

Největší akce roku pro fanoušky CS: GO PGL Major bude ve...

Už jen měsíc a kus dělí fanoušky CS: GO od největší akce roku. Dlouho se mluvilo o tom, kde vlastně PGL Major bude. Původně se mělo hrát ve Švédsku, pořadatelé ale dlouho nemohli s vládou najít společnou řeč. Jak to ale vypadá, konec dobrý, všechno dobré. V pořadí 16. major míří do Skandinávie.
CS:GO ESL Pro Tour 2022

CS:GO má před sebou naprosto nabitý rok 2022, ESL odhalilo svůj...

ESL Gaming nám odhalila kompletní program pro ESL Pro Tour CS:GO 2022. Příští rok se odehraje 25 různých turnajů s kombinovaným prize poolem 5 milionů dolarů. To zahrnuje sedm turnajů ESL Pro Tour Masters, čtyři akce ESL Pro Tour Challenger, čtyři ESL Pro Tour Challenger League a dalších deset národních turnajů.
Cédric „RpK" Guipouy končí profesionální kariéru

Francouzská legenda CS: GO Cédric „RpK” Guipouy končí profesionální kariéru

Komunitu oblíbené hry Counter-Strike: Global Offensive zasáhla smutná zpráva. Profesionální kariéru končí francouzská legenda „RpK“. Cédric Guipouy působil do letošního dubna ve výběru Teamu Vitality, po pobytu na lavičce se ale následně rozhodl, že své zaměstnání nadobro pustí k vodě.
Almaz “almaz” Asadullin

Zamrzla mu obrazovka, přesto převzal roli volavky a pomohl týmu k...

Technické problémy při hraní nemá rád nikdo, ale když jde o profesionální turnaj o balík peněz, začíná jít do tuhého. Své o tom ví Almaz “almazer” Asadullin z týmu forZe, kterému během zápasu s OG zamrzla obrazovka.
Nicolai „Hundena“ Petersen

Trenér týmu Heroic poskytl soupeřům citlivé informace, dostal padáka a dvouletý...

Když se tým Heroic loučil s IEM Extreme Masters v Kolíně nad Rýnem, řešil velkou nepříjemnost. Tehdejší kouč „Hunden“ poskytl soupeřům citlivé informace, které měly za cíl zničit počínání organizace na turnaji. Heroic ho ihned suspendoval, komise ESIC mu teď udělila dvouletý ban.

Sinners do vyřazovací fáze v ESL Pro League nepostupují. Triumf nad...

Naděje na postup do vyřazovací fáze ESL Pro League se rozplynuly jako pára nad hrncem. I tak ale čeští zástupci ze Sinners prožili skvělou zkušenost, která jim navíc pomůže i ve světovém žebříčku. V paměti jim navíc zůstane i triumf nad třetím týmem planety G2. Slušný výkon na první větší turnaj.
Reklama

3 KOMENTÁŘE

    • Kdo se ptal, jejich život, jejich peníze, nic ti do toho není. Doufám že jsi to napsal i pod nějaký článek o nejdražší známce na světě.
      Hezký den. 🙂

  1. To je vůl. Rofl.
    Mega a půl dolarů za nůž kterej ti ani nepatří, protože je digitálním vlastnictvím Valve který ho může kdykoliv bez náhrady smazat(nebo jich “natisknout” libovolný množství) a on to odmítne?
    To je hodně velká hloupost.

Napište svůj komentář

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Reklama
Reklama