Více
  3 C
  Czech
  Neděle, 27 listopadu, 2022

  Vybral miliony na charitu, pak mu zablokovali účet. Záhada, shodují se fanoušci

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Příběh profesionálního hráče Counter-Striku, který si říká „XANTARES“, udivuje celou veřejnost. Turek se kromě profi scény věnuje také streamování, díky kterému dokázal vybrat na charitu 600 tisíc dolarů. Teď mu ale Twitch zablokoval účet. Jaký k tomu měl důvod?

  İsmailсan „XANTARES“ Dörtkardeş patří mezi celkem hlasité postavy v prostředí CSGO v Německu. Turecky mluvící hráč hájí barvy týmu BIG, který nedávno hrál proti Čechům ze Sinners. V ESEA Premier Němci na libereckou partu nestačili.

  O tom už jsme Vás vlastně informovali ve včerejším článku, Sinners ale tentokrát v roli ústředních postav našeho informování nahradí právě BIG. A jeho člen „XANTARES“, který spolu se svými kolegy vybíral na charitu.

  A to přesně na tu, která pomáhá obětem zasaženým konfliktem či jakoukoliv katastrofou. Nezisková organizace International Medical Corps získala díky Němcům finance v hodnotě skoro 13 milionů korun, což není vůbec málo.

  Ani tak ale člen party BIG neunikl trestu. Na Twitchi, kam chodí ve volném čase streamovat, dostal zmiňovaný Turek „stopku“. Proč? Jen to už podruhé, ani tentokrát se ale přesně neví. Svou roli na banu mohly hrát vulgarity a nevhodné vyjadřování.

  Nikdo si nemůže být ničím jistý!

  Takové stanovisko v poslední době zaujímá vedení Twitche. Ať děláte cokoliv, jak dobrého, tak špatného, můžete ze dne na den dostat email o tom, že vaše aktivita na platformě je na dobu neurčitou pozastavena. Jako v případě „XANTARESE“.

  Mladý „sniper“ se dokonce bojí i permanentního zákazů, který si může kdokoliv vysloužit za několik banů v řadě. Kontroverzní rozhodnutí ale musí Turek akceptovat a jeho fanoušci si budou muset alespoň na čas zvyknout na Twitch bez něj.

  „XANTARES“ mimo jiné patří mezi oblíbence. Ze streamerů, kteří na Twitchi mluví turecky, patří mezi špičku a od startu roku 2021 mu na účtu přibylo až 135 tisíc nových sledujících. Což už není zanedbatelné číslo.

  Od streamů si ale bude muset dát nucenou pauzu a věnovat se spíše BIG. Ti na něj v poslední době celkem spoléhají, i když na ESEA Premier nedokázal ani on odvrátit porážku od Sinners.  

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS