Více
  3 C
  Czech
  Neděle, 27 listopadu, 2022

  Aktualizace do Dota 2 bude! VALVE odhalilo datum vydání

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  V příspěvku oznamující nový balíček Nemestice 2021 Battle Level Bundle, VALVE odhalilo datum vydání nadcházející herní aktualizace do Dota 2. Zřejmě jde o poslední velkou aktualizaci před The International (TI).

  Už dlouhé 4 měsíce hráči Dota 2 čekají na novou aktualizaci. Podle blogového příspěvku VALVE dorazí herní patch 7.30 po konci události Nemestice Battle Pass. Event by měl skončit 16. srpna. To znamená, že bychom se za dva týdny mohli konečně dočkat.

  Jde o docela podstatnou změnu od loňských roků, kdy aktualizace přišly až po TI, který se obvykle konal v srpnu. Kvůli stále platícím covid-19 opatřením byl začátek letošního mistrovství v Dotě odložen o pár měsíců na 7. října.

  Týmům to poskytne asi jeden a půl měsíce navíc na to, aby se přizpůsobily novinkám, než budou bojovat o tu největší výhru v historii e-sportu, více než 40 milionů dolarů.

  Herní patch 7.30 je nejspíš poslední velkou aktualizací před TI, která nepochybně přinese významné změny. Těšit se můžeme na úpravy hrdinů i předmětů. Dawnbreaker, který vstoupil do Doty tento rok v dubnu, by měl být podle všeho přidán do kapitánského režimu.

  Ačkoli má VALVE tradici prodlužovat trvání eventu, nezmínili se, že by to tentokrát plánovali.

  Letošní Battle Pass nesplnil očekávání fanoušků kvůli nedostatku obsahu a těžšího sbírání úrovní. Proto byl přidán nový balíček, s kterým získáte 60 úrovní, 6 Nemestice Immortal Treasures a 3 Nemestice Themed Treasures. Bohužel jde bundle pro každého zakoupit pouze dvakrát.

  Hráči Dota 2 si prozatím mohou označit 16. srpen ve svých kalendářích jako konec Batlle Passu a novou aktualizaci.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS