Více
  12.7 C
  Czech
  Čtvrtek, 6 října, 2022

  Představení Valorant týmu Paper Rex

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Od 31. srpna do 18. září se na šampionátu v Istanbulu budou snažit prosadit týmy VALORANT ze všech koutů světa. Po historickém vystoupení týmu Paper Rex na Masters v Kodani budou týmy z APAC na šampionátu Champions všemi bedlivě sledovány.

  Paper Rex

  APAC se proslavily svou legendární značkou W key gaming a agresivitou, která se projevuje přímo na hřišti. A pokud hledáte jeden tým, který se stal definicí W gamingu, nehledejte nic jiného než Paper Rex. Na Masters v Kodani Paper Rex světu dokázal, že existuje více než jeden způsob, jak hrát VALORANT na nejvyšší úrovni.

  Paper Rex se stali jasnou jedničkou mezi týmy v oblasti APAC.

  “Je zcela jasné, že Paper Rex jsou o ligu výš,” řekl Kentrell “heyimquack” Kwek, singapurský komentátor a analytik.

  Heyimquack je manažerem týmu Paper Rex, takže tým dobře zná. Byl s týmem v Kodani, když se na této akci umístil na druhém místě a nově definoval, čeho je možné dosáhnout pro týmy APAC ve střílečkách z pohledu první osoby.

  “Udělali si víc než jen jméno,” řekl heyimquack.

  Paper Rex je tým plný sympatických osobností, z nichž žádná není větší než herní vůdce Benedict “Benkai” Tan. Podle heyimquacka je tým stejně zdravý, jak vypadá. Od svérázných předherních tradic až po setkávání mimo server – Paper Rex jsou týmem plným jedinců, kteří se mají upřímně rádi.

  “Připadá mi, že jsou spíš rodina než jen tým. Paper Rex, opravdu jsou si tak blízcí,” řekl heyimquack.

  Jádro Paper Rex spolu soutěží od roku 2020, nejprve v Counter-Strike: Poté se zapojilo do hry VALORANT: nejprve do hry Global Offensive, poté do hry VALORANT. Posledním dílem skládačky bylo doplnění jejich hvězdného duelanta Jing Jie “Jinggg” Wanga. Od té doby se tým jen zlepšuje. Pokud si některý z týmů APAC na šampionátu odnese trofej, je pravděpodobné, že to bude právě Paper Rex.

  Je tu jen jeden problém. Každý soupeř, který stojí za to, aby se mu věnoval, má k smrti nastudovaný velký finálový zápas týmu Paper Rex proti týmu FunPlus Phoenix na Masters v Kodani. FPX ukázal, že s dostatkem trpělivosti, struktury a ostrých headshotů existuje způsob, jak Paper Rexe odstavit.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS