Více
  3 C
  Czech
  Neděle, 27 listopadu, 2022

  Garen z LoL se dočkal knižního zpracování! Knihu zatím pořídíte jen na Amazonu

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Pojem Garen nebude pro milovníky populární hry League of Legends ničím neznámým. Kniha vypráví o rytířových dobrodružstvích a na svědomí ji má spisovatel pracující právě pro tvůrce hry z Riot Games. Garen: First Shield se zatím nechystá na vpád na český trh, knihu je však možné zakoupit v originále na Amazonu.

  Už samotný knižní titul naznačuje, že hlavní slovo bude mít v příběhu Garen. Klasický rytíř se stal ve hře League of Legends jednou z prvních populárních postav a své jméno proslavil po celém herní vesmíru. Vlastnosti a úkoly mu v knize obstaral vrchní vypravěč a spisovatel Riot Games Antony Reynolds.

  „Psát o postavách mě moc baví. Napsat to byla velká zábava,“ nechal se autor slyšet na svém Twitteru. Příběh by neměl být tak složitý, jako je právě celý koncept LoL. Jde o to, že se Garen vypraví za hranice domovské Demácie, kde bude čelit zradě i možnosti pádu poklidného království.

  Jestli bude kniha dostupná i v českých knihkupectvích, to zatím vědí jen vydavatelé. Už v tuto chvíli se však dá koupit na Amazonu. E-kniha se navíc cenově pohybuje na v přepočtu zhruba 120 korunách, což vůbec není špatné.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS