Více
  3 C
  Czech
  Neděle, 27 listopadu, 2022

  V 18 letech táhnout Fnatic? Bez problému. Švéd „Brollan“ podepsal na další 3 roky

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Co jste dělali v 18 vy? Dodělávali střední školu, chodili s kamarády na pivo nebo se těšili z čerstvě získaného řidičského průkazu? Švédský profesionál „Brollan“ nic takového asi úplně neřeší. Místo toho v CSGO táhne britský tým Fnatic. Ten mu teď nabídl novou tříletou smlouvu.

  A Ludvig “⁠Brollan⁠” Brolin se nad ní asi zase tak dlouho zamýšlet nemusel. Na profi scéně Counter Strike: Global Offensive se pohybuje už pěknou řádku let, a je úplně jedno, že brzy oslaví teprve své 19. narozeniny.

  Svůj první kontrakt podepsal už v 15 letech, když ho do služeb povolal výběr GODSENT. Z domovského Švédska se ale o rok později stěhoval na Britské ostrovy, kde od té doby obléká dres slavného Fnaticu. Tady se stal brzy lídrem a vysloužil si místo mezi hráčkou elitou.

  „Moje druhá rodina.“ Těmito slovy reagoval „Brollan“ na nedávný podpis nové smlouvy, která mu zaručí černo-oranžový dres ještě na další 3 roky. Fnatic má v arsenálu velkou hvězdu, kterou zřejmě nejlepší roky ještě čekají.

  Talentovaný Švéd už ale má na co navázat. „Právě teď je naším budoucím cílem vyhrát jakékoli velké turnaje a kvalifikovat se na Majors. Nemám žádné osobní cíle,“ hlásil už před 4 lety. Tehdy ještě působil doma v GODSENT.

  ESL, nejlepší hráč světa č. 15

  Avizované cíle ale splnil na jedničku. S Fnaticem ovládl ESL Pro League 11, kde se mimo jiné stal i nejužitečnějším hráčem, kraloval také DreamHack Masters 2019 a server hltv.org ho vloni zařadil na 15. místo nejlepších hráčů CSGO na celé planetě.

  To je slušná porce úspěchů. Co bude dál? Možná si říkáte, že mít v 18 všechno může leckoho odradit nebo srazit na kolena. Ve Fnaticu ale věří, že hvězdný Švéd tým potáhne k návratu na špici. Fnaticu se totiž v poslední době nedaří podle představ.

  Důkazem by mohlo být třeba nedávné IEM v Katowicích, kam se dokonce Britové nedokázali premiérově ani kvalifikovat. Fnatic potřebuje spasitele a doufá, že nová vylepšení tříletá smlouva napomůže právě „Brollanovi“.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS