Více
  9.9 C
  Czech
  Úterý, 27 září, 2022

  Cloud9 v pátém jarním týdnu LCS zničil za pouhých 27 minut Evil Geniuses

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Cloud9 v pátém týdnu jarního rozdělení LCS 2022 za pouhých 27 minut zničili Evil Geniuses. Vylepšili si tak skóre na 9-2.

  Cloud9 během pouhých pěti týdnů prokázali rychlý růst a nyní stojí na vrcholu tabulky LCS s bilancí 9-2 poté, co si připsali deváté vítězství, tentokrát proti EG. Ti do zápasu vstupovali jako outsider. Šokovali Cloud9, když picknuli Kha’Zixe na pozici junglera, aby se vyrovnali picku Volibeara od Cloud9.

  Po celý začátek hry to byla bitva mezi oběma junglery, kteří vyvíjeli tlak na mapu, zatímco Inspired se snažil soustředit kolem svých lanerů, Blaber provedl několik divů za v úvodní hře dominantního Volibeara.

  Blaber prorazil začátkem hry a zajistil tak C9 dlouhý náskok, přičemž v prvních 20 minutách hry proti EG nasbíral skóre 6/0/4. Blaber se tak dostal do vedení, které se mu podařilo udržet.

  Navzdory neuvěřitelnému začátku hry junglera C9 dokázali EG udržet těsný zisk goldů a po 20 minutách hry prohrávali pouze o 4k goldů. A vzhledem k poklesu Volibeara v pozdních fázích hry se zdálo, že hra ještě vůbec není rozhodnuta.

  C9 však vyvrátili pochybnosti všech diváků, když ve 24. minutě vyřídii EG v dračí jámě a zvýšili svůj náskok na 8k. Poté získali i Barona.

  Tohoto Barona pak využili ke zničení dalších věží na základně EG, než hru ukončili s neutrálním bonusem a náskokem 12 tisíc goldů při svém 27minutovém vítězství.

  Budoucnost Evil Geniuses

  Po slibném turnaji Lock In, kde skončili na druhém místě, vypadali EG na jaře mnohem méně dominantně. Tato prohra s C9 je po pěti týdnech snížila na 5-6 a na sedmé místo v základní části. V šestém týdnu se budou snažit o oživení ve druhé polovině sezóny, kdy se v sedmém jarním týdnu utkají s Team Liquid a TSM.

  Závod mezi C9 a TL se nadále zintenzivňuje. Oba týmy mají nyní po pěti jarních týdnech LCS 2022 bilanci 9-2, což je o tři body více než další nejbližší tým FlyQuest.

  Do konce jarního rozdělení LCS 2022 zbývá už jen sedm zápasů a souboj TL vs. C9 by mohl dospět až do konce. Tato bitva vyvrcholí v šestém týdnu, kdy se C9 bude snažit TL pomstít poté, co s tímto supertýmem ve druhém týdnu prohráli.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS