Více
  4.3 C
  Czech
  Sobota, 26 listopadu, 2022

  Sportovní kočárky: 4 tipy, jak vybrat ten správný

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Chystáte se na výlet do hor, do lesa nebo na každodenní okružní běh se svým dítkem? Sportovní kočárek je určitě dobrou volbou, pokud se hodně hýbete a trávíte čas v přírodě. Podle čeho ale vybrat ten správný? Máme pro vás 4 tipy, čemu při výběru věnovat pozornost.

  Skladnost

  Jedním z důležitých faktorů z pohledu praktičnosti je skladnost. Potřebujete uspořit prostor v malém bytě nebo vměstnat kočárek do kufru auta? Při výběru si zjistěte rozměry kočárku ve složeném stavu.

  Polohovatelnost opěradla

  Polohovatelnost ocení hlavně váš drobek, když si bude chtít zdřímnout. Vy tak získáte čas na odpočinek a naberete sílu. Hravě pak zvládnete další okruh na kolečkových bruslích nebo poslední úsek běžecké trasy.

  TIP: Síťovaný průhled na opěradle je velkým plusem při kontrole dítka během provozování sportovních aktivit.

  Úložný prostor

  Vaši volbu může ovlivnit i systém úložných prostor. Při cestování nebo sportovních aktivitách uskladníte do kočárku vše potřebné pro sebe i dítě. Pozornost věnujte dobré přístupnosti a logickému uspořádání, které vám bude nejvíce vyhovovat. Pokud nejsou tašky a košíky součástí výbavy, lze je dokoupit.

  Kolečka

  Kolečka jsou nejdůležitějším jakostním faktorem, pokud se chystáte do náročného terénu. Do města vám stačí gumové s malým průměrem. Jestliže ale chcete brázdit lesy a hornaté cesty, budou lepší větší a nafukovací. Přední kolečka by měla být otočná kolem své osy, abyste mohli s kočárkem snadněji manipulovat. Nezapomeňte ani na odpružení kol, které dopřeje komfort hlavně vašemu dítku.

  Kočárek Cybex

  Pokud vyžadujete kvalitu a chcete svému potomkovi zajistit pohodlí a bezpečí, vsaďte na značku kočárků Cybex. Německý výrobce kočárků se již od roku 2000 soustředí na pokrokové vize při navrhování jednotlivých produktů. Cenami ověnčená značka Cybex nabízí prostřednictvím svých kočárků bezpečnost, funkčnost pro děti i rodiče a v neposlední řadě moderní design.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS