Více
  3 C
  Czech
  Neděle, 27 listopadu, 2022

  Ozbrojený pachatel u sídla Gen.G měl v plánu ohrozit tým

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Se slávou a penězi jde ruku v ruce také popularita, ta ale nemusí být v každém případě jen pozitivní. Což teď na vlastní kůži poznali zástupci jihokorejského týmu Gen.G, které měl v plánu přepadnout v jeho vlastním sídle ozbrojený pachatel. Neštěstí se ale nakonec podařilo zabránit.

  Útoky fanoušků a závistivců na slavné „playery“ je známou věcí. Za špatné výkony to hráči schytávají slovně, ale také fyzicky. Připomenout můžeme třeba fotbalisty Schalke04, kteří dostali po pádu z Bundesligy, kvůli kterému skončil i tým League of Legends v LEC, salvu vajíčky.

  S podivem je ale to, že Gen.G vévodí domácí lize v Jižní Koreji. V zemi se v současné době nenachází lepší tým, frustrace ze strany příznivců organizace by tak neměla být na pořadu dne. I tak se ale hráči i vedení celkem báli.

  Dostali totiž zprávu, že k sídlu klubu v hlavním městě Soulu blíží ozbrojený muž. Zástupci Gen.G ihned zalarmovali místní úřady, strach ale mají i dál. Pachatel si prý totiž zmapoval i obvyklé cesty hráčů domů a je dost možné, že si na ně ještě počká.

  99 procent fanoušků je skvělých!

  Jihokorejci vydali na svůj Twitter prohlášení, ve kterém vše potvrdili. „Haló, tady Gen.G Esports. Informujeme vás o tom, že nastala situace, která ohrozila bezpečnost našeho týmu,“ začala zpráva. Všichni věří, že už se ale nic takového opakovat nebude.

  „V 99,99 procentech jsou naši fanoušci úžasní a to i během těžkých časů,“ myslí si ředitel Arnold. Zároveň dodal, že pokud se s hráči chtějí fanoušci potkat, měli by to organizaci předem sdělit formou zprávy či emailu.

  Rozum zůstává stát zejména nad motivem, který podezřelý pachatel měl. Jak už bylo řečeno, Gen.G je špičkou LCK a chystá se na dobytí místenky na světový šampionát Worlds, který se letos hraje v Číně. Pokud se tam chtějí hráči dostat, měli by na incident rychle zapomenout.

  Na turnaj se snaží probít i MAD Lions s Čechy „Carzzym“ a „Humanoidem“. V LEC se dostali do vyřazovací fáze, hned v prvním kole je ale čeká náročná překážka. Proti postupu týmu se sídlem v Berlíně budou zástupci G2.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS