Více
  3 C
  Czech
  Neděle, 27 listopadu, 2022

  Fanoušci, kroužkujte si sobotu! Češi vyzvou giganta. Na SINNERS čeká bitva s G2

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Zápas roku? Pro výběr vévodící české scéně CS:GO stoprocentně. V rámci projektu REDBULL Ultimátní hráč čeká na fanoušky zpestření v podobě parádní bitvy mezi SINNERS a G2 ESPORTS. Čeští mistři vyzvou jeden z nejlepších výběrů světa už v sobotu 6. března. Buďte ve střehu, zápas začne ve 14 hodin.

  Ti, kteří alespoň trochu e-sport sledují a zajímá je dění na české i světové scéně Counter-Strike, by měli určitě zpozornět. Na první březnový víkend se totiž chystá vele zápas. Dvojnásobní čeští mistři SINNERS vyzvou G2 ESPORTS, tým, který se ještě nedávno pohyboval v první světové desítce.

  SINNERS, to není žádná legenda ani dlouhodobě špičkový tým. Vznikl teprve na začátku loňského roku 2020, za zhruba 12 měsíců se ale vypracoval mezi elitu. A to jak na české scéně, které naprosto dominuje, tak ve světě. TOP 30ka je toho jasný důkazem.

  Dvojnásobní šampioni Sazka eLEAGUE si na pozici mezi smetánkou pomalu zvykají. Ještě víc pak celou situaci dokresluje duel s G2. Španělská organizace vznikla už v roce 2013, téměř v každém odvětví se ale pasuje do role předních světových lídrů.

  Hearthstone, Valorant, Rocket League, ale samozřejmě i League of Legends a CS:GO. Na všech těchto frontách G2 dominuje. Řeč teď v tomto případě hlavně o výběru pro Counter-Strike. I tam se Španělům vede velice dobře.

  No, Španělům. Proti SINNERS se postaví spíše taková směs Francie a Balkánu. Největší pozornost bude jednoznačně poutat Nikola „Niko“ Kovač z Bosny a Hercegoviny, plus Francouz Kenny „kennyS“ Schrub. Česká parta bude mít co dělat, podle svých slov už se ale na vzájemné měření sil moc těší.

  „Hrát proti týmu z nejvyšší úrovně bude rozhodně velká výzva, ale taky skvělá zkušenost,” ví ZEDKO. „Konečně pořádný soupeř,” smál se týmový kolega SHOCK.

  SINNERS versus G2 – 6. 3. 2021 od 14 hodin. Bitvu můžete sledovat na oficiálním Twitchi.

  Jak už bylo řečeno, celá akce proběhne v rámci projektu REDBULL Ultimátní hráč. Rakouská společnost hledá nejvšestrannějšího hráče v 5 různých hrách – Clash Royale, FIFA 21, CS:GO, LOL a Bike Unchained 2.

  Hraje se o hodně, první cenou je totiž třeba zájezd pro 2 na FORMULI 1 nebo PS5 dle vlastního výběru. Veškeré informace můžete najít na oficiálních stránkách REDBULL.  

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS