Více
  9.3 C
  Czech
  Pátek, 7 října, 2022

  Vývojáři Apex Legends stále nenašli řešení na chybu v systému odměn

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Hráči Apex Legends, kteří trpěli závadou v hodnostních odměnách, jež ovlivňovala hru, si možná budou muset na opravu ještě chvíli počkat, protože se zdá, že společnost Respawn stále pracuje na identifikaci problému.

  V posledních několika měsících hráči hlásili problém, kdy jejich hodnocené odměny ze sezóny nebyly správně rozděleny, což vedlo k tomu, že mnoho nešťastných hráčů Apexu nedostalo ve svých balíčcích odměn na konci sezóny správný odznak.

  Jelikož se tento problém obešel bez opravy, jeden z uživatelů Redditu reagoval v nedávném vlákně Dev Team Bug Fix Update dotazem, zda je řešení na cestě. V odpovědi jeden z vývojářů Respawnu upřesnil problém, který podle všeho tým zarazil.

  Vyjádření od vývojáře hry

  Respawn dev vysvětlil, že zatímco ve stagingovém prostředí dev oprava fungovala pokaždé, po přidání na ostré servery Apex selhává.

  “Několikrát se nám stalo, že jsme si byli jistí, že jsme to opravili, a pak se ukázalo, že to nefunguje,” napsal Respawn dev.

  “Přestali jsme zveřejňovat další příspěvky týkající se tohoto problému. Spolupracujeme s několika Predy, o kterých víme, že se jich to týká, a pokaždé, když si myslím, že jsem přišel na to, proč to nefungovalo, a vydáme aktualizaci, požádáme je, aby zjistili, zda je oprava platná.”

  Pokud bude oprava fungovat, Respawn tvrdí, že vydá oznámení, aby hráči věděli, že je problém vyřešen, ale jinak o problému pomlčí, aby nevzbudil v lidech naděje a nedodal je.

  Problém by mohl vést k velkým změnám v základní logice systému odznaků, protože vývojáři Apexu stále tápou v tom, proč se problém týká pouze vybraných hráčů a proč žádná z dosavadních oprav nefungovala.

  “Odznaky jsou mnohem složitějším systémem, než by se mohlo zdát, a proto podpora EA nemůže těmto hráčům doslova nijak pomoci. Nemůžeme hráčům tyto konkrétní odznaky jen tak dát (kvůli tomu, jak je systém postaven), ačkoli přepsání systému odznaků tak, abychom mohli udělat přesně to, se stále více jeví jako nejlepší možnost,” pokračoval vývojář.

  I když se to může zdát jako smutná zpráva pro postižené hráče Apexu, zdá se, že tým usilovně hledal a stále hledá odpověď. To je bohužel ve vývoji aplikací častý problém. Doufejme, že se opravy již brzy dočkáme.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS