Více
  4.3 C
  Czech
  Sobota, 26 listopadu, 2022

  Vše, co potřebujete vědět o Last Change kvalifikacích na The International 11

  DOPORUČUJEME

  NEJČTENĚJŠÍ

  Ještě než za několik týdnů začne hlavní turnaj International 11, čeká komunitu hráčů Doty kvalifikační turnaj International 11 (LCQ). O účasti 18 týmů na International 11 je již rozhodnuto, zbývají dva týmy, které si mohou vybojovat místo na největším turnaji Dota v roce.

  Jaký je formát International 11 LCQ?

  Dvanáct týmů bude pozváno ze šesti regionů okruhu Dota Pro Circuit. O pozvaných týmech rozhodly jednotlivé regionální kvalifikace, které skončily před měsícem.

  Tým, který se umístí na 2. a 3. místě z těchto regionálních kvalifikací, bude pozván do Singapuru, aby se utkal v kvalifikaci poslední šance. Všechny pozvané týmy budou hrát v Singapuru od 8. do 9. října 2022 ve skupinové fázi a poté v playoff bracketu, který určí dva týmy, které postoupí.

  Dne 8. října se hráči sejdou a utkají se s každým dalším týmem v jednokolové skupinové fázi na dva vítězné zápasy. Týmy budou rozděleny do dvou skupin a čtyři nejlepší týmy ze skupin postoupí do horní skupiny play-off, zatímco všechny ostatní zbývající týmy skončí v dolní skupině.

  Na rozdíl od jiných skupin play-off budou vítězové dva, takže se nebude hrát velké finále. Místo toho budou poslední dvě místa přidělena vítězům finále dolní a horní skupiny.

  Které týmy se účastní?

  Zde jsou týmy, které se účastní LCQ, rozdělené podle skupin:

  Skupina A – Natus Vincere, nouns, Polaris Esports, Tempest, Vici Gaming, Team Secret

  Skupina B – Infamous, T1, Team Liquid, Virtus Pro, Wildcard Gaming, Xtreme Gaming

  Jak sledovat událost?

  Událost bude vysílána na oficiálním kanálu PGL Dota 2 na Twitchi. Během dne skupinové fáze poběží také čtyři streamy současně. Buďte připraveni naladit se a sledovat dva finálové týmy, které postoupí

  Doufejme, že na turnaj se dostanou ty nejlepší týmy, které dokážou pořádně zamíchat s kartami a přinesou nám tak kvalitnější divácký zážitek, než bychom měli bez nich.

  Pro The International je tento formát premiérou. Již dříve sice existovaly Wildcard kvalifikace, tam se mezi sebou ale nikdy neutkalo tolik týmů. Nový formát umožňuje divákům dát si před největším turnajem roku malý, ale velmi chutný předkrm, který navzdory své malé velikosti dokáže příjemně zasytit.

  Sledujte nás na sítích

  NEJNOVĚJŠÍ

  VYBRALI JSME PRO VÁS